EDBA

Загальні відомості

Опис програми

програми EDBA зосередитися на дослідженнях, які можуть бути застосовані безпосередньо до актуальних проблем бізнесу. EDBA проблеми аспірантів або проблеми, з якими вони стикаються в своїй галузі і застосовувати те, що вони вчаться вирішувати проблеми в їхніх організаціях.

Вони зацікавлені в тому, ці навички мислення високого рівня і знову придбані навички дослідження назад на робоче місце.

Чому Роллинс EDBA?

Rollins College є першим AACSB акредитованої школи у Флориді, щоб запропонувати Виконавчу докторантуру в галузі ділового адміністрування (EDBA). Програма Роллинс EDBA є професійним докторська програма призначена для керівників, які мають ступінь магістра або еквівалентну ступінь / досвід. Ці фахівці хочуть взяти свої знання, вчитися і здатність робити внесок організаційного успіху на рівні, значно вище, ніж забезпечується МВА. Через досвід EDBA студент позиціонується бути ідейним лідером і відрізняється від інших менеджерів по оволодінню передовим навчальним планом і прикладних дослідницьких навичок. Міждисциплінарний характер програми пара просунутого рівня фокусування загального управління з можливістю спеціалізації в рамках процесу дисертації.

Отримайте перевага Роллинс EDBA

  • Взаємодія між групою когорти є досить стимулюючим і корисним - всі студенти приходять в програму з аналогічним високим рівнем досвіду, загальними цілями і мотивації для професійного та особистісного зростання.
  • Курсова проводиться на один раз в місяць формат п'ятницю / суботу, що дозволяє продовження повної зайнятості часу.
  • Кращі професора з реальним досвідом слідувати моделі «займається вченості», яка фокусується на темах, на перетині теорії і сучасної бізнес-практиці - сеанси класу завжди пам'ятати про те, як навчання може бути негайно застосовані.
  • У своєму класі досвід в малих групах і слідувати полегшений формат діалогу навколо ключових напрямків по всій області бізнесу.
  • Науково-дослідні проекти високо прикладний характер і студентам рекомендується підключити їх до своєї власної фірми і галузі.
  • Загальний досвід дає імпульс для просування по службі та трампліну для особистого і професійного зміни.
  • Науково-дослідницькі навички, розроблені значно цінуються в сучасних організаціях і не добре освоєні більшість менеджерів, які не мали досвід EDBA.
  • Студенти EDBA принести важливі нові перспективи, інструменти і методи назад до інших в рамках своєї фірми, підвищуючи тим самим успіх фірми в цілому.
  • Сильна зв'язок між студентом і її / його факультетом радником і співробітниками може сприяти років плідної наукової співпраці.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Rollins College Crummer Graduate School of Business graduates are coveted professionals, prepared for the challenges of a competitive global economy.

Rollins College Crummer Graduate School of Business graduates are coveted professionals, prepared for the challenges of a competitive global economy. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited