DBA в галузі управління та технологій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Що таке DBA в галузі управління та технологій?

DBA в галузі управління та технологій - це виконавча докторська програма для старших професіоналів з інтелектуальною цікавістю, які хочуть змінити ситуацію.

DBA в галузі управління та технологій - це виконавча докторська програма для професіоналів з великим досвідом. Програма розроблена для тих, хто хоче змінити ситуацію в своїх організаціях та широких спільнотах, використовуючи потенціал руйнівних технологій.

Наша мета - розробити новий тип "наукового фахівця", який може застосовувати передові дослідження для поточних управлінських проблем, що вимагають високого рівня розуміння нових технологій та їх потенціалу.

Окрім цього, цей докторський ступінь виконавця надасть висококваліфікованим професіоналам надзвичайні можливості для створення мереж і можливість взяти участь у спільноті навчання та інновацій, що сприяє розвитку промислових передових практик, формуванню державної політики, що сприяє підвищенню добробуту, та спрямування технологічних зривів на силу добра в суспільстві.

Програма викладається у співпраці між Comillas ICADE (факультет економіки та ділового адміністрування та юридичний факультет) та Comillas ICAI (інженерна школа). Цей стратегічний альянс, разом з гуманістичними традиціями Папського університету Комільяса, є ключовим для комплексного вирішення проблем та нових можливостей для бізнесу, які пропонує технологія.

DBA - це трирічна програма, що поєднує короткі курси протягом перших півтора років, інновації та дослідження у другій половині, що призводить до успішного захисту дисертації. Випускники отримують ступінь доктора ділового адміністрування в Папському університеті Комільяса .

Співпраця з MIT Sloan

MIT Sloan School of Management та Universidad Pontificia Comillas підписали Меморандум про співпрацю в галузі аспірантури. Наші студенти DBA в галузі менеджменту та технологій пройдуть курс в MIT Sloan на тему "Моделі, що руйнують бізнес". Ми впевнені, що цей вид діяльності проголосить початок довгих і плідних відносин між нашими установами.

Наші студенти говорять наступне

Перша когорта студентів DBA має це сказати про програму.

"Програма DBA - це унікальна можливість для професіоналів, достатньо вищих для того, щоб їх можна було взяти на посаду в Раді директорів, щоб глибше зрозуміти вплив технологій у світі бізнесу, необхідних для заповнення зростаючого прогалини"
Пола Гарсія Арана, директор з планування, контролю та регулювання, споживче фінансування Сантандера

"DBA - це ідеальний спосіб для професіонала з великим досвідом почати здобувати ступінь доктора. Він поєднує в собі найкраще з академічного та практичного підходів до досліджень та інновацій".
Хосе Антоніо Лопес, генеральний директор компанії Muñoz, Іспанія

"Ми всі маємо відповідний досвід програми, і тут ми дізнаємось про критичний огляд та систематичне застосування теорій, щоб насправді змінити ситуацію в нашій галузі".
Карлос Гомес-Мугіка де ла Ріка, співзасновник Mago Equity Partners

Що нас відрізняє

89% позицій C-Suite

Більшість студентів першої когорти є керівниками рівнів С у своїх організаціях, а 55% - керівниками або партнерами у своїх фірмах.Досвід роботи

44% студентів мають досвід роботи понад 25 років.

Промисловості

Наші студенти походять з різного походження:

 • Фінансові: 38%
 • Їжа та напої: 6%
 • Енергія: 13%
 • Консалтинг: 19%
 • НУО: 13%
 • Промислові: 6%
 • Телеком: 6%


Профіль заявника

DBA в галузі управління та технологій орієнтована на кандидатів з наступними профілями:

 • 20 років професійного досвіду, включаючи кілька років найвищих управлінських обов'язків, або
 • 15 років професійного досвіду, включаючи кілька років вищих управлінських обов'язків та магістерську програму в галузі соціальних наук, гуманізму чи інженерії, або
 • 15 років професійного досвіду, включаючи кілька років найвищих управлінських обов'язків та акредитовану сертифікацію в галузі компетенції кандидата (наприклад, сертифікат CFA), та
 • Професійне володіння англійською мовою
 • Інші профілі можуть бути оцінені з урахуванням їх впливу на кар'єру та професійне життя.

Додаткові вимоги

Рівень англійської: мінімум B2 та настійно рекомендується C1.

Навчальний план

DBA складається з двох етапів:

Протягом перших півтора років учасники беруть участь у курсах підвищення кваліфікації та визначають свої дослідницькі питання. Наприкінці цього етапу та після успішної оцінки пропозиції щодо дослідження учасники отримують ступінь просунутої програми з управління та технологій.

Протягом другого курсу, а особливо третього, учасники проводять свої дослідження та пишуть тезу DBA, яку вони повинні захищати наприкінці третього курсу.

Протягом усієї програми, а також як пропозиція про навчання протягом усього життя для випускників, Університет запропонує спеціалізовані навчальні таблетки з питань, що стосуються управління та технологій.

Рік 1

 • Курси підвищення кваліфікації (12 вихідних + 1 інтенсивний курс)
Рік 2

 • Курси підвищення кваліфікації (4 вихідні + 1 факультативний інтенсивний курс)
 • Дослідницька пропозиція
 • Спільні робочі сесії (2 вихідні)

Рік 3

 • Спільні робочі сесії (3 вихідні)
 • Дослідження
 • Захист дисертації


Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals.

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals. Згорнути