DBA - докторська ступінь ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Основні моменти DBA - докторантура з ділового адміністрування

Метою первинної галузі навчання є надання студенту поглибленої спеціалізації та знань з обраної галузі. Навчання в початковій галузі представляє основні теоретичні, практичні та дослідницькі проблеми студента в його докторській програмі. Діяльність, пов’язана з первинною сферою, повинна сприяти логічному, послідовному та всебічному плану дослідження. Ці заходи розроблені за сприяння головного польового викладача.

ОБЛІК


Докторський ступінь у цій галузі розроблений для розширення знань з практики та теорії шляхом поглибленого аналізу питань вимірювання бухгалтерського обліку та звітності.

БІЗНЕС АДМІНІСТРАЦІЯ


Докторська ступінь ділового адміністрування поєднує в собі широкі знання про бізнес із зосередженням уваги на одній із зазначених нижче областей. Завдяки поєднанню попередньої академічної роботи, значного практичного досвіду та діяльності докторського плану навчання студенти повинні продемонструвати робочі знання з основних змістових напрямів ділового адміністрування.

Фінанси та інвестиції:


Ця сфера зосереджена на фінансовій теорії та її практичному застосуванні. Студент вибирає акцент на фінансах бізнесу, ринках капіталу або інвестиціях.


Міжнародний бізнес :


Ця сфера створена для того, щоб люди могли розвинути глобальну перспективу щодо промисловості та уряду. Офіційна курсова робота в поєднанні з індивідуальними дослідженнями та іншим досвідом навчання покликана розвивати як теоретичну, так і прагматичну експертизу.


Маркетинг:


Ця сфера допомагає студентам в набутті аналітичних та концептуальних здібностей, необхідних як для навчання маркетингу, так і для застосування маркетингової експертизи до проблем, з якими стикаються керівники. Формальні курсові роботи, самостійні читання, дослідження та досвід досвіду формують компетентність у галузі методів дослідження, маркетингових комунікацій, маркетингової стратегії, планування та маркетингового середовища.DBA Student

УПРАВЛІННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ


Докторський ступінь в цій галузі в основному стосується організаційних, управлінських та лідерських процесів в організаціях усіх типів, приватних, внутрішніх чи міжнародних. Це поле охоплює як сильний акцент на ефективному викладанні та дослідженні, так і прихильність до ефективних дій у реальних ситуаціях.

ДИЗАЙНОВА ПРОГРАМА ПРОЕКТУ


Докторська програма складається з двох основних частин: етап додисертації та дисертаційний етап. Мета етапу додисертації - надати студенту теоретичні основи та практики первинного та допоміжного напрямів навчання та команду відповідних якісних методів дослідження та аналізу. Мета етапу дисертації - студент застосувати теоретичні та практичні знання та аналітичні методи до вирішення програми дослідження.EU Business School Classes" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/116121__22A5246.jpg" alt="EU Business School Classes" />

ЕТАП ПРЕДДИСЛУХАННЯ - ПЛАН ДОСЛІДЖЕННЯ

План навчання - це опис того, як будуть переслідуватися навчальні інтереси та цілі студента під час зарахування до докторантури.

Студенти повинні пройти такі класи:

  • Менеджмент - Фінанси
  • Економіка - Маркетингова стратегія
  • Розширений облік - управління людськими ресурсами
  • Управління змінами - управління розробкою продукту
  • Конкуренція та ринки

Кожен курс займає 3 дні та проводиться у формі семінару (3 восьмигодинні заняття). План навчання унікальний тим, що приділяє так багато уваги навчальній діяльності студента стосовно особистих та кар'єрних цілей більш дальнього розвитку. Він пристосовує докторські заходи до інтересів студента, а також до вимог викладачів. Студентів закликають бути творчими та новаторськими у навчанні та обмежувати заплановані заняття класом. Незалежні дослідження, публікації, консультації, подорожі та викладання - це лише декілька різних видів діяльності, які при належному розвитку та презентації можуть бути затверджені Комітетом з докторських студій.

154_eu3.jpg

ЕТАП ДИСЕРТАЦІЇ


Мета етапу дисертації - продемонструвати, що студент синтезував знання, здобуті на етапі додисертації, і здатний застосувати ці знання для вирішення суттєвої проблеми.

Етап дисертації складається з п'яти основних видів діяльності:

  • 2 докторські концентраційні семінари
  • 3 дисертаційні семінари
  • Розробка та захист пропозиції
  • Виконання досліджень
  • Остаточне затвердження дисертації

Кандидат зобов'язаний скласти підсумковий усний іспит з дисертації. До складу журі входять зовнішні екзаменатори, які є експертами в цій галузі, а також старші вчені.

Програма займає мінімум два роки. Студенти мають 4 можливі прийоми: жовтень, лютий, червень, серпень.Graduation Geneva

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In ad ... Детальніше

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In addition to small, dynamic classes offered in English, EU students also enjoy a global environment while getting the best of both North American and European academic curricula. Згорнути
Барселона , Женева , Montreux , Мюнхен , Швейцарія Інтернет + 4 Більше Менше