DBA - доктор ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

StockSnap_ZYW8MGFQKZ

DBA - доктор ділового адміністрування

Докторська ступінь є не тільки дуже високим науковим досягненням і часто навіть вищою особистою віхою, а й розумним і сталим інвестуванням у професійне майбутнє. З DBA, що пропонується Munich Business School (MBS) у співпраці з університетом Шеффілд Халлам (SHU), студенти можуть підвищити свою академічну або ділову кар'єру в міжнародному та гнучкому середовищі, що не вимагає від них припинення професійної кар'єри.

DBA - доктор ділового адміністрування

ПРОГРАМА СТАРТ

Жовтень

МОВА ІНСТРУКЦІЇ

Англійська

DURATION

48 місяців

ФОРМАТ

Неповний робочий день

ДОСЛІДЖЕННЯ ЗА КОРДОНОМ

Міжнародні модулі в Шеффілдському університеті (SHU)

ДОПОМОГА

  • Ступінь магістра в галузі бізнесу, менеджменту або суміжних областей
  • Бажано 5 років управлінського досвіду

ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ

36 000 євро

ОФІЦІЙНО ЗАТВЕРДЖЕНО

Програма «Доктор ділового адміністрування» в Munich Business School спільно з університетом Шеффілд-Халлам офіційно затверджена Міністерством науки, досліджень і мистецтв Баварії.

Про DBA - доктор ділового адміністрування

DBA є науково-дослідним докторантом, ідеально підходить для тих, хто захоплений навчанням і які хочуть змінити спосіб, у якому управлінська та професійна практика розвивається в їхній спеціалізації. Вивчення докторської дисертації дає змогу розробити науково обґрунтовані дослідження та повну докторську дисертацію, еквівалентну кандидатській дисертації, продовжуючи продовжувати кар'єру старшого спеціаліста або менеджера.

Програма DBA Munich Business School та Шеффілдського університету дає вам можливість обговорити основні теми, які відображають наукові дослідження та досягнення в області організаційних та бізнес-знань. Крім того, ви будете керуватися кожним кроком розвитку, планування та управління вашим докторським дослідницьким проектом.

Програма DBA Munich Business School є першою і єдиною програмою DBA в Баварії, для якої Міністерство освіти і культури, науки і мистецтв Баварії офіційно затвердило виконання навчальних програм і проведення університетських іспитів згідно з пунктом 1 статті 86 BayHSchG (Закон Баварського університету).

5 Причин для адміністратора баз даних

  1. Міжнародний ступінь
    Доктор ділового адміністрування, DBA, представляє високо шанований академічний ступінь, який може відкрити двері в і в міжнародному діловому світі. Після успішного завершення випускники DBA також можуть використовувати німецьку назву "Dr.".

Висока якість та визнання
DBA MBS і SBS є широко визнаною докторською програмою, учасники якої отримують вигоду від видатної якості досліджень і освіти в обох університетах. Гнучка настройка
Завдяки своєму гнучкому налаштуванню DBA дозволяє своїм учасникам здобувати докторську ступінь, не припиняючи кар'єру. Структурована програма
DBA MBS та SBS базується на високоефективній модульній системі та структурі програми, призначеної для полегшення прогресу та результатів. Сильні партнери
Munich Business School і університет Шеффілд-Халлам є всесвітньо відомими університетами, які формують команду сильних і добре пов'язаних партнерів.

DBA - Наш партнер Шеффілдського університету

Munich Business School пропонує програмі DBA за сумісництвом у співпраці з Шеффілдською бізнес-школою (SBS), одним з головних факультетів Університету Шеффілда Халлама (SHU) в Шеффілді, Великобританія. SHU славиться своїми сучасними засобами, динамічним підходом до викладання та навчання і високим рівнем підтримки студентів. Маючи 34 000 студентів з більш ніж 100 країн світу та 3000 співробітників, це один з найбільших і прогресивних університетів Великобританії. Скористайтеся 100 мільйонами фунтів стерлінгів, які компанія SHU інвестувала у найсучасніші навчальні та навчальні засоби з додатковими 70 мільйонами фунтів стерлінгів, які будуть інвестовані протягом наступних двох років.

Дослідницька програма Шеффілда Халлама посіла першу п'ятірку всіх сучасних університетів Великої Британії в новітній національній науково-дослідної рамці (REF) 2014. Система електронного навчання в SHU є однією з найширших і найсучасніших у країні, що забезпечує доступ до ресурсів і підтримки, коли і де вони потрібні. Навчально-ресурсний центр з відмінними інформаційними технологіями, які відкриті 24 години на добу, щотижня в році.

Шеффілд бізнес-школа має національну та міжнародну репутацію для надання програм післядипломної освіти та професійного менеджменту. Маючи більш ніж тридцятирічний досвід у дослідженні та викладанні в бізнесі та управлінні, SBS бере участь у різноманітних чистих та прикладних дослідженнях, що охоплюють більшість сфер бізнесу та менеджменту.

DBA - профіль учасника

Програма DBA Munich Business School та Шеффілдського університету розроблена для керівників та керівників, які:

  • відповідати академічним вимогам програми,
  • може внести свій внесок у навчання класу в програмі та підвищити рівень досвіду студентів,
  • отримувати вигоду з досвіду навчання та показувати докази того, що DBA додасть цінності вже успішній кар'єрі,
  • мають управлінський та лідерський потенціал, відмінні навички міжособистісного спілкування та спілкування, а також високий ступінь зрілості та мотивації.

Невід'ємною частиною програми є когорта, група студентів, які починають програму одночасно і відвідують всі навчальні блоки разом. Студенти когорти беруть участь в обговоренні один з одним під час вивчення блоків, навчаючись один від одного. Поза межами дослідницьких блоків, дискусії можуть продовжуватися, коли студенти обмінюються ідеями та досвідом та підтримують один одного.

Останнє оновлення Січ 2019

Про навчальний заклад

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... Детальніше

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. Згорнути