PHDSTUDIES

Інформаційний менеджмент Пуерто-Ріко (США) - програми МВА Пуерто-Ріко (США) Інформаційний менеджмент

Якщо ви хочете побудувати кар'єру в області бізнесу або бізнес-консалтингу, вам необхідно отримати ступінь доктора з ділового адміністрування (DBA). Програми аспірантури в області ділового адміністрування проводяться бізнес-школами і бізнес-відділами в певних навчальних закладах. 

Ідеї ​​і дані є одними з найбільш важливих факторів змін. Студенти, які проводять ступінь в галузі управління інформацією, часто дізнаються, як зберігається і передається разом з тим, як організувати людей і ресурси для сприяння навчанню і прогресу інформації.

Є кілька установ для вищих навчальних розташованих по всій Пуерто-Ріко, з Університет Пуерто-Ріко є найстарішим і найбільшим. У території Сполучених Штатів, громадяни можуть мати доступ до додаткових можливостей для освіти.

Інформаційний менеджмент Пуерто-Ріко (США) - Візьміть Інформаційний менеджмент Пуерто-Ріко (США). Усі програми Інформаційний менеджмент та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Інформаційний менеджмент, Пуерто-Ріко (США) Filter

DBA в інформаційній системі управління

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
DBA
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Докторська програма в галузі інформаційних систем управління розроблена з метою забезпечення теоретичної основи, що використовується для вдосконалення знань про інформаційні с ...

Детальніше