PHDSTUDIES

Інформаційний менеджмент Центральна Америка та Кариби - Інформаційний менеджмент програми МВА Центральна Америка та Кариби

Тим, хто хоче отримати ступінь доктора з ділового адміністрування (DBA), доведеться зануритися у вивчення таких тем, як публікації та поширення матеріалів, проектування досліджень і лідерство. Курси з цих дисциплін проводяться бізнес-школами та бізнес-департаментами деяких університетів.

Ідеї ​​і дані є одними з найбільш важливих факторів змін. Студенти, які проводять ступінь в галузі управління інформацією, часто дізнаються, як зберігається і передається разом з тим, як організувати людей і ресурси для сприяння навчанню і прогресу інформації.

Центральна Америка є центральним географічному регіоні Північної і Південної Америки. Це самий південний, Истмийские частині північноамериканського континенту, яка з'єднується з Південною Америкою на південний схід.

Інформаційний менеджмент Центральна Америка та Кариби - Візьміть Інформаційний менеджмент Центральна Америка та Кариби. Отримати всі програми Інформаційний менеджмент та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Інформаційний менеджмент, Центральна Америка та Кариби Filter

DBA в інформаційній системі управління

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
DBA
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Докторська програма в галузі інформаційних систем управління розроблена з метою забезпечення теоретичної основи, що використовується для вдосконалення знань про інформаційні с ...

Детальніше