PhDosvita.com

Бізнес-адміністрування Оман - програми МВА Оман Бізнес-адміністрування

По завершенню дипломної роботи в області бізнесу, ви можете почати навчання за програмою аспірантури в області ділового адміністрування. В навчання за програмою входить дослідницька робота, а також вивчення таких тем, як методологія досліджень, теоретичні та практичні заняття, а також лідерство в організації.

Оман, офіційно називається Султанату Оман, є арабська держава в південно-західній Азії, на південно-східному узбережжі Аравійського півострова. Вона має стратегічно важливе положення в гирлі Перської затоки.

Бізнес-адміністрування Оман - Візьміть Бізнес-адміністрування Оман. Усі програми Бізнес-адміністрування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Бізнес-адміністрування, Оман Filter

Докторантура з ділового адміністрування (DBA)

Management Development Centre International
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Бахрейн Манама Великобританія Лондон Кувейт Кувейт-Сіті Оман Мускат Катар Доха Саудівська Аравія Аль-Хобар Ер-Ріяд + 11 більше

Докторська програма ділового адміністрування (DBA) пропонує новий напрямок до докторантури. Він розроблений спеціально для досвідчених лідерів у приватному, державному та третьому секторах.