PHDSTUDIES

Бізнес-адміністрування Санта-Аніта - Бізнес-адміністрування програм Бізнес-адміністрування Санта-Аніта, Санта-Аніта

Наявність ступеня доктора з ділового адміністрування говорить про те, що фахівець закінчив складну освітню програму і готовий до побудови кар'єри в академічній сфері та/або роботи в сфері бізнес-консалтингу. Навчання за програмою аспірантури в області ділового адміністрування побудовано на поєднанні індивідуальної наукової роботи і традиційному курсі лекцій, присвячених професійному розвитку, публікації та поширенню, а також прогресивним дослідним технікам.

Перу є хорошим і дешевим місцем, щоб встати на курси іспанської мови (як тільки ви там), особливо в столиці, Лімі. Перу є третім за величиною країна в Південній Америці з різноманітним кліматом, що мають різні місця проживання, як на узбережжі, джунглі і плоскогір'я. Найвища позиція університету Папський католицький університет дель Перу в Лімі.

Бізнес-адміністрування Санта-Аніта - Візьміть DBA Санта-Аніта. Отримати всі програми DBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Бізнес-адміністрування, Санта-Аніта Filter

Докторантура в адміністрації

Universidad de San Martín de Porres
Перу, Санта-Аніта
DBA
01 Mar 2020
<
Денне навчання
іспанська
Навчання в університеті / на кампусі

Постійна зміна в моделях і парадигмах знання управлінських наук та різних галузей економіки веде професійного вчителя, консультанта та дослідника до відображення та постійного ...

Детальніше