PhDosvita.com

Бізнес-адміністрування Південній Америці - Бізнес-адміністрування програми МВА Південній Америці

Якщо ви хочете побудувати кар'єру в області бізнесу або бізнес-консалтингу, вам необхідно отримати ступінь доктора з ділового адміністрування (DBA). Програми аспірантури в області ділового адміністрування проводяться бізнес-школами і бізнес-відділами в певних навчальних закладах. 

Південна Америка є четвертим за величиною континенту. Він розділений на 12 політично незалежних країн. Південна Америка є домом для величних гір Анд і таємничої річки Амазонки. World найбільшого тропічного лісу, з мільйонами видів екзотичних тварин, також знаходиться в Південній Америці.

Бізнес-адміністрування Південній Америці - Візьміть Бізнес-адміністрування Південній Америці. Отримати всі програми Бізнес-адміністрування та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Бізнес-адміністрування, Південній Америці Filter

Докторантура в адміністрації

Universidad de San Martín de Porres
Кампус Денне навчання Березень 2020 Перу Санта-Аніта

Постійна зміна в моделях і парадигмах знання управлінських наук та різних галузей економіки веде професійного вчителя, консультанта та дослідника до відображення та постійного переосмислення теоретичної основи основних дисциплін їхньої області знання та його внесок у вирішення соціально-економічних проблем, управління компанією та суспільством.

Докторська ступінь зі стратегічного управління бізнесом

CENTRUM PUCP Business School
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років Листопад 2019 Перу Santiago de Surco

Докторська програма зі стратегічного управління бізнесом у напівпрезентаційній (онлайн) модальності - одна з старших програм нашої школи. Його метод відповідає на необхідність задоволення попиту тих, хто, вимагаючи вивчення докторської програми в адміністрації, повинен керувати своїм часом, не завдаючи шкоди професійній та сімейній діяльності. Докторати CENTRUM PUCP спрямовані на розвиток ділових знань за допомогою досліджень та його застосування в стратегічному бізнес-адмініструванні.