PhDosvita.com

Бізнес-адміністрування Франція - програми МВА Франція Бізнес-адміністрування

Ступінь DBA присуджується після завершення навчання за складною академічною програмою, яка сфокусована на областях знань, необхідних для побудови академічних або бізнес-кар'єр. Як правило, в рамках цих програм вивчається бізнес теорія, дослідницька діяльність, а також професійний розвиток на додаток до самостійної роботи. 

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Бізнес-адміністрування Франція - Візьміть Бізнес-адміністрування Франція. Усі програми Бізнес-адміністрування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

3 Результати в Бізнес-адміністрування, Франція Filter

ступінь доктора ділового адміністрування (DBA) - член edbac

IAE Nice Graduate School of Management
Кампус Денне навчання 3 років інформація Франція Приємно

Такий високий ступінь дозволяє практикуючим осмислити свої знання і досвід, а також поширювати їх на частку в письмовій формі. Існує подвійна задача Університету для передачі знань і розвитку.

Доктор бізнес-адміністрування (DBA, Париж)

IPAG Business School
Кампус Денне навчання 2 - 4 років інформація Франція Париж Приємно + 1 більше

Доктор бізнес-адміністрування (DBA) є виконавчим, науково-дослідним докторантом з ділового адміністрування.

Самообслуговування баз даних

ISM - International School of Management
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 4 - 6 років Вересень 2020 Франція Париж + 1 більше

Доктор ділового адміністрування (DBA) призначений для розвитку лідерства, необхідного для вирішення проблем вищого керівництва на міжнародному рівні. Якщо ви шукаєте більш глибоке розуміння вашої професії або просто новий особистий виклик, наш DBA надає вам платформу для розширення своїх знань і впливу на міжнародну ділову практику.