PhDosvita.com

Бізнес-адміністрування Швейцарія - програми МВА Швейцарія Бізнес-адміністрування

Ступінь доктора з ділового адміністрування або DBA - високий науковий ступінь, що отримується після проходження навчання на складних академічних програмах. Навчання на цих програма дозволить підготуватися до побудови успішної кар'єри в області бізнес-консультування і в академічній сфері.

Швейцарії, офіційно Швейцарської Конфедерації, є федеральною парламентської республіки, що складається з 26 кантонів, з Берн в якості місцеперебування федеральних властей. Швейцарія незалежність і нейтралітет давно був удостоєний найбільших європейських держав. Швейцарія є мирною, процвітаючою, стабільною і сучасної ринкової економіки з низьким рівнем безробіття.

Бізнес-адміністрування Швейцарія - Візьміть Бізнес-адміністрування Швейцарія . Усі програми Бізнес-адміністрування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

5 Результати в Бізнес-адміністрування, Швейцарія Filter

Доктор ділового адміністрування

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Відкритий конкурс Швейцарія Цюрих

Це найвищий рівень освіти Ви можете вчитися в ABMS Відкритого університету. Поля ділового адміністрування розширюються швидкими темпами по всьому світу.

DBA - доктор бізнес-адміністрування

United International Business Schools
Кампус Заочне навчання 2 - 4 років Листопад 2019 Швейцарія Цюрих Бельгія Антверпен Іспанія Барселона Брюссель Мадрид Японія Токіо Нідерланди Амстердам Італія Мілан Женева + 13 більше

Наш академічний календар базується на квартальній системі (1 квартал = 10 тижнів). Завдяки гнучкій структурі та модульному дизайну програми, починаючи з кожного кварталу та кожного терміну, у жовтні, листопаді, січні, лютому, квітні, травні, липні та серпні доступні декілька дат початку. Всі кампуси йдуть за тим же академічним календарем.

Доктор економічних наук - Управління сталого розвитку

Sustainability Management School
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 3 років Лютий 2020 Швейцарія Залози + 1 більше

Основна увага досліджень - інноваційна інтеграція ділових знань з проблемами сталого розвитку. Зокрема, економічне зростання, управління навколишнім середовищем та соціальна справедливість є складовими частин усіх проектів DBA

Виконавчий доктор ділового адміністрування (DBA)

IMSG International Management School Geneva
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 3 років Лютий 2020 Швейцарія Женева

Виконавчий DBA є докторська та практична освіта, яка повинна мати оперативне застосування в компанії. Лінії досліджень DBA обертаються в основному навколо управлінських наук (стратегія, маркетинг, управління, сталий розвиток, корпоративна соціальна відповідальність, комунікація, управління…).

Доктор бізнес-адміністрування (DBA)

SBS Swiss Business School
Кампус Заочне навчання 30 - 72 місяці Лютий 2020 Швейцарія Цюрих

Програма доктора бізнес-адміністрування намагається принести теорію та практику щодо прийняття рішень у складних організаціях, щоб допомогти цим установам адаптуватися до змін та закласти основи для довготривалого виживання.