PhDosvita.com

Бізнес-адміністрування Europa - Бізнес-адміністрування програми МВА Europa

Ступінь доктора з ділового адміністрування або DBA - високий науковий ступінь, що отримується після проходження навчання на складних академічних програмах. Навчання на цих програма дозволить підготуватися до побудови успішної кар'єри в області бізнес-консультування і в академічній сфері.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Бізнес-адміністрування Europa - Візьміть Бізнес-адміністрування Europa. Отримати всі програми Бізнес-адміністрування та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

23 Результати в Бізнес-адміністрування, Europa Filter

Докторська ступінь DBA в галузі ділового адміністрування

Berlin School Of Business & Innovation
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Німеччина Берлін

Викличте себе розвиватися та адаптуватися до постійно мінливого бізнес-середовища разом з докторантом з ділового адміністрування. Завдяки цій чотирирічній програмі ви будете розвивати свої лідерські можливості, вивчаючи передові теорії управління, а також дослідження та бізнес-моделі.

доктор ділового адміністрування (DBA)

Unicaf University (MW)
Кампус Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс США Нью-Йорк Греція Афіни Румунія Бухарест Великобританія Лондон Єгипет Каїр Гана Аккра Малаві Лілонгве Маврикій Порт-Луї Кенія Найробі Нігерія Лагос Сомалія Могадішу Замбія Лусака Йорданія Ірбід Кіпр Кіпр Інтернет + 26 більше

Навчання в університеті UNICAF для DBA - це живий та живий досвід, який має широке коло міжнародних зв'язків та відданість професійній практиці. Висока якість досліджень та навчання в Університеті ЮНІСАФ та її асоційованих установах широко визнана зовні.

Доктор ділового адміністрування (DBA) в Греноблі Еколь де Менеджмент (GEM), Стамбульська когортна програма в партнерстві з

41 North Business School
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 4 років інформація Туреччина Стамбул

Гренобль Еколь де Менеджмент (GEM), Стамбульська когорта Програма у партнерстві з 41 North Business School -Стамбул.

Доктор бізнес-адміністрування (DBA)

SBS Swiss Business School
Кампус Заочне навчання 30 - 72 місяці Лютий 2020 Швейцарія Цюрих

Програма доктора бізнес-адміністрування намагається принести теорію та практику щодо прийняття рішень у складних організаціях, щоб допомогти цим установам адаптуватися до змін та закласти основи для довготривалого виживання.

Виконавчий доктор ділового адміністрування (DBA)

IMSG International Management School Geneva
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 3 років Лютий 2020 Швейцарія Женева

Виконавчий DBA є докторська та практична освіта, яка повинна мати оперативне застосування в компанії. Лінії досліджень DBA обертаються в основному навколо управлінських наук (стратегія, маркетинг, управління, сталий розвиток, корпоративна соціальна відповідальність, комунікація, управління…).

Самообслуговування баз даних

ISM - International School of Management
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 4 - 6 років Вересень 2020 Франція Париж + 1 більше

Доктор ділового адміністрування (DBA) призначений для розвитку лідерства, необхідного для вирішення проблем вищого керівництва на міжнародному рівні. Якщо ви шукаєте більш глибоке розуміння вашої професії або просто новий особистий виклик, наш DBA надає вам платформу для розширення своїх знань і впливу на міжнародну ділову практику.

DBA - доктор ділового адміністрування

Munich Business School
Кампус Заочне навчання 48 місяці інформація Німеччина Мюнхен

Докторська ступінь є не тільки дуже високим науковим досягненням і часто навіть вищою особистою віхою, а й розумним і сталим інвестуванням у професійне майбутнє. З DBA, що пропонується Munich Business School (MBS) у співпраці з університетом Шеффілд Халлам (SHU), студенти можуть підвищити свою академічну або ділову кар'єру в міжнародному та гнучкому середовищі, що не вимагає від них припинення професійної кар'єри.

Цифрові DBA

Business Science Institute
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 3 років Відкритий конкурс Люксембург Місто Люксембург

5 причин зробити Digital DBA. Digital DBA є гнучким: докторанти можуть починати в будь-який час. Усі ресурси доступні через Інтернет (відео, статті, книги, програмне забезпечення для аналізу даних, форуми), що дозволяє докторантам дистанційно працювати у власному темпі. Кожен докторант має можливість безпосередньо обмінятися зі своїм керівником. Докторський ступінь ділового адміністрування викладають бізнес-школа SKEMA (акредитована AACSB, AMBA та EQUIS) та Business Science Institute (Угода Міністерства освіти в Люксембурзі), а також докторська ступінь ділового адміністрування, надана школою менеджменту iaelyon - Jean Муленський університет (Французький університет). Отримані тези можуть бути опубліковані в одній із книжкових колекцій під керівництвом Інституту Business Science Institute .

Доктор економічних наук - Управління сталого розвитку

Sustainability Management School
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 3 років Лютий 2020 Швейцарія Залози + 1 більше

Основна увага досліджень - інноваційна інтеграція ділових знань з проблемами сталого розвитку. Зокрема, економічне зростання, управління навколишнім середовищем та соціальна справедливість є складовими частин усіх проектів DBA

Доктор ділового адміністрування - DBA

Swiss School of Management, Rome Italy
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років Відкритий конкурс Італія Рим + 1 більше

Доктор ділового адміністрування (DBA) пропонує старшим керівникам професійний докторський ступінь або еквівалент бізнесу та управління доктором юридичних наук або доктором медицини. Це найвищий рівень професійних та академічних знань у поєднанні з можливістю застосувати ці знання для генерування та оцінки нових рішень важливих проблем. Швейцарська школа менеджменту - міжнародна акредитована школа бізнесу. Ми беремо на себе місію бути провідним постачальником бізнес-освіти та навчання з акцентом на міжнародний бізнес та менеджмент. Ми робимо наголос на міжкультурній, орієнтованій на кар’єру практиці, включаючи останні теоретичні досягнення. Ми надаємо Вам унікальну можливість та досвід отримати DBA та успішно сприяти економічному та соціальному розвитку на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях.

Доктор ділового адміністрування (DBA)

European Business University
Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 18 місяці Січень 2020 Люксембург Місто Люксембург + 2 більше

Доктор ділового адміністрування (DBA) European Business University Люксембургу - професійна докторська ступінь, розроблена для підвищення рівня виконавчої та професійної практики за допомогою застосування теорії та досліджень складних питань бізнесу та управління.

Докторантура з ділового адміністрування - DBA

International Telematic University UNINETTUNO
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 4 років Жовтень 2020 Італія Рим

Докторська програма ділового адміністрування (DBA) широко визнана як престижна кваліфікація як професійна докторська ступінь в галузі бізнесу та менеджменту. Це вважається одним з найвищих ступенів кваліфікації, доступних у професійному управлінні. Наш курс поєднує навчальні модулі з сучасною теорією та практикою управління разом із навчанням у необхідних методологіях та методах проведення докторських досліджень у галузі бізнесу та менеджменту. Держстандарт триватиме, як правило, чотири роки, щоб закінчити неповний робочий день, але з можливістю збільшення тривалості трудових та трудових обов'язків видається складним, щоб зрівнятися з вашими дослідженнями. Після успішного завершення програми ви матимете назву «Доктор».

DBA (доктор ділового адміністрування)

University of Bradford
Кампус Заочне навчання 4 - 7 років Вересень 2020 Великобританія Бредфорд

Докторський ступінь з Бредфордського ділового адміністрування (DBA) є вершиною освіти з менеджменту та розпочався у 2001 році. Цей докторський ступінь є академічно строгим, як кандидат наук, але призначений для досвідчених професійних менеджерів.

Доктор бізнес-адміністрування (DBA, Париж)

IPAG Business School
Кампус Денне навчання 2 - 4 років інформація Франція Париж Приємно + 1 більше

Доктор бізнес-адміністрування (DBA) є виконавчим, науково-дослідним докторантом з ділового адміністрування.

Доктор ділового адміністрування

University of Stirling
Кампус Денне навчання 36 місяці інформація Великобританія Стерлінг

Наш інноваційний лікар з ділового адміністрування (DBA), який прагне до досвідчених фахівців, розвиває як свої дослідники, так і практикуючих фахівців, що дозволяє досягти вищої ролі в управлінні та пов'язаних з ними сферах бізнесу.