PHDSTUDIES

Управління бізнесом Малайзія - програми МВА Малайзія Управління бізнесом

Якщо ви хочете побудувати кар'єру в області бізнесу або бізнес-консалтингу, вам необхідно отримати ступінь доктора з ділового адміністрування (DBA). Програми аспірантури в області ділового адміністрування проводяться бізнес-школами і бізнес-відділами в певних навчальних закладах. 

Програми управління бізнесом навчають студентів успішному і ефективному менеджменту і керівництву. Зазвичай в програму включається вивчення таких важливих тем, як бізнес адміністрування та корпоративне лідерство.

Малайзія є федеральним конституційна монархія в Південно-Східній Азії. Вона складається з тринадцяти штатів і трьох федеральних територій і має загальну суші з 329847 квадратних кілометрів, розділених Південно-Китайським морем на два аналогічні розмірів регіонах півострова Малайзія та Малайзії Борнео.

Управління бізнесом Малайзія - Візьміть Управління бізнесом Малайзія. Усі програми Управління бізнесом та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Управління бізнесом, Малайзія Filter

Доктор бізнес-адміністрування (DBA)

UUM Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business
DBA
Січ 2021
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
5&nbsp;-&nbsp;21 семестри
англійська
Кампус

Програма DBA в Othman Yeop Abdullah Graduate School of Business (OYAGSB) - це програма, яка об'єднує майбутніх лідерів державного та приватного секторів. Це трирічний ... ...

Детальніше