PhDosvita.com

Ділове спілкування Франція - програми МВА Франція Ділове спілкування

Програми аспірантури в області ділового адміністрування або DBA необхідні для отримання наукового ступеня в галузі бізнес-консультування або побудови академічної кар'єри. Навчання в бізнес області включає такі теми, як методологія досліджень, корпоративне лідерство, бізнес теорія і багато інших.

Як і в будь-якої дисципліни, важливо в бізнесі, щоб отримати повідомлення через ефективно, як для людей всередині і за межами робочого місця. Вивчення ділового спілкування вчить студентів, як зробити це в різних засобах масової інформації, в тому числі усні презентації, листи, електронні таблиці, слайд-шоу і графічного дизайну.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Ділове спілкування Франція - Візьміть Ділове спілкування Франція. Усі програми Ділове спілкування та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Ділове спілкування, Франція Filter

DBA в міжнародному діловому спілкуванні

Horizons University
Кампус Онлайн 3 - 4 років Вересень 2020 Франція Париж

Навчальні цілі цього ступеня мають забезпечити високі навички якості і необхідних знань для керівників компаній та вищих менеджерів у міжнародному контексті.