PHDSTUDIES

DBA Канада - програми DBA Канада

DBA, або Доктор ділового адміністрування, є аспірантура, докторантура програма, призначена для бізнес-професіоналів з досвідом роботи у своїй галузі, а також майстер 'и в пов'язаних з бізнесом академічної дисципліни. Якщо для підвищення одного 'и здатність взяти на себе керівництво або виконавчі посади в компанії, або у підготовці, щоб викладати в університеті, DBA в одному з університетів Канади є нагородження освітнього зобов'язання. Програма DBA до ВНЗ у Канаді буде розвиватися кандидатів 'аналітичних, науково-дослідних і навчальних здібностей.

DBA кандидатів в університетах та бізнес-школах у Канаді повинен володіти MBA, магістратура в бізнес-суміжних областях або еквівалентну майстер 'и ступеня. Ключовою частиною програми DBA є дослідження на основі дисертації, яку можна отримати з будь-якої кількості сфер бізнесу.DBA кандидатів в університетах Канади зазвичай вибирається тема дослідження, яка відноситься до їх професійних інтересів, досвіду або доступу. У бізнес-шкіл в Канаді, деяких успішних галузей наукових інтересів, що DBA кандидати досліджували останнім часом включають в себе корпоративну соціальну відповідальність, міжнародний бізнес, глобалізація, етика, управління ланцюгами поставок, підприємництво, соціальне управління удару або керівництва.

Якщо ви тримаєте в аспірантурі у відповідній області і хотіли б продовжити Доктор ділового адміністрування (DBA) в університеті або бізнес-школі в Канаді, прокрутіть униз, щоб дізнатися більше сьогодні!

знайдених результатів Filter

Докторське управління - DBA

Exeed College
DBA
Вер 2021
<
Денна
<
2&nbsp;-&nbsp;3 років
англійська
Кампус
Онлайн

Програма розпочинається зі структурованих курсових робіт, призначених для формування науково-дослідницьких компетенцій, а потім дослідницького проекту, який застосовує ці комп ...

Детальніше

Доктор бізнес-адміністрування

Royal Roads University
DBA
Лют 2021
<
заочно
<
4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

DBA - це докторська програма на основі досліджень, орієнтована на прикладні дослідження управління бізнесом, розроблені в першу чергу для працюючих професіоналів, які прагнуть ...

Детальніше