Filter
DBA
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Соціальні науки, Пошук кращих програм DBA тут! - DBA

Ступінь DBA присуджується після завершення навчання за складною академічною програмою, яка сфокусована на областях знань, необхідних для побудови академічних або бізнес-кар'єр. Як правило, в рамках цих програм вивчається бізнес теорія, дослідницька діяльність, а також професійний розвиток на додаток до самостійної роботи. 

Соціальні науки допомагають студентам краще зрозуміти взаємодію та системи всередині людського суспільства. Запитані теми можуть включати в себе, як громади та населення формують уряди, створюють закони, розвивають економічні системи або як люди приймають рішення.

Програми Соціальні науки: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та DBA інформації directely, заощадити час і звернутися до DBA прийому в 3 кліка тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Соціальні науки

Grand Canyon University

Міст Grand Canyon University до філософського доктора в програмі "Порадник з освіти та нагляду" призначений для самостійного ліцензування або ліцензованих фахівців з псих ... [+]

Міст Grand Canyon University до філософського доктора в програмі "Порадник з освіти та нагляду" призначений для самостійного ліцензування або ліцензованих фахівців з психічного здоров'я, які хочуть навчати студентів консультування, контролювати клінічних консультантів і стати експертами-практиками в клінічній або академічній обстановці. Учні повинні мати клас статистичного рівня майстра і закінчити затверджену Раду з акредитації консультування та суміжних освітніх програм (CACREP) установи початкового рівня АБО, що закінчила еквівалентну програму.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою