PHDSTUDIES

Програми Стратегія, Пошук кращих програм DBA тут! - DBA

Заробіток Доктор ділового адміністрування (DBA) є відмінним вибором для досвідчених бізнес-професіоналів, щоб просувати свою кар'єру в більш високий рейтинг виконавчої та керівних посадах, а також отримати право викладати у вищих навчальних закладах. Студенти, які заробляють DBA зі спеціалізацією в стратегії дізнатися, як отримати доступ і переварити інформацію, щоб змінити бізнес-результатів.

Багато майбутні студенти запитають "що таке DBA в стратегії?" DBA в Стратегії є вчений ступінь, що дає студентам навички, щоб ефективно стратегію та інновації шляхом доступу та співпрацює з багатьма різними, але відповідних джерел інформації. Студенти з АБД в стратегії навчитися інтегрувати дані та згодом використовувати ці дані для підтримки доказової інновації і стратегії.Студенти вивчають те, що методи дослідження є найбільш придатними, ефективними, етичних, і стійке.

Програми для адміністраторів баз даних в стратегії дуже корисно для тих, хто хоче продовжити свою кар'єру з більш високим рівнем освіти. Навички, набуті у цій ступеня дозволить не тільки збільшити товарність людини для вищих керівних посадах, але допомогти людині стати більш свідомим і ефективна бізнес-професіонал.

Є багато різних установ по всьому світу і по всій країні, які пропонують DBA в
Стратегія. Вартість цих програм може сильно варіюватися в залежності від установи. Студенти, зацікавлені в отриманні цієї мірі повинні ретельно дослідні інститути і виберіть той, який відповідає як їх фінансові та часові цілі рядки.

Після отримання DBA в стратегії, випускники можуть знайти роботу в різних областях, включаючи консалтингові фірми, коледжів і університетів, некомерційних організацій чи державних установ. Загальні робочі місця для тих, хто з АБД в Стратегії залучити віце-президент, президент, головний виконавчий директор, бізнес-консультант, або факультету в установі вищої освіти.

Студенти, які зацікавлені в досягненні DBA в стратегії повинні почати розглядати їх варіанти навчання, які можуть варіюватися від освіти повністю в-людини до зовсім онлайн один. Зараз заняття швидко стає кращим методом освіти на цьому рівні, тому що це дозволяє студенту вчитися самостійно терміни, що є великою перевагою для тих, хто вже бізнес-професіоналів.Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

1 Результати в Стратегія Filter

Докторська ступінь зі стратегічного управління бізнесом

CENTRUM PUCP Business School
DBA
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
<
4 років
іспанська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Докторська програма зі стратегічного управління бізнесом у напівпрезентаційній (онлайн) модальності - одна з старших програм нашої школи. Його метод відповідає на необхідність ...

Детальніше