PHDSTUDIES

DBA Атланта - DBA програм DBA Атланта, Атланта

Наявність ступеня доктора з ділового адміністрування говорить про те, що фахівець закінчив складну освітню програму і готовий до побудови кар'єри в академічній сфері та/або роботи в сфері бізнес-консалтингу. Навчання за програмою аспірантури в області ділового адміністрування побудовано на поєднанні індивідуальної наукової роботи і традиційному курсі лекцій, присвячених професійному розвитку, публікації та поширенню, а також прогресивним дослідним технікам.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Грузія державний університет є одним з найавторитетніших університетів в Атланті. У вас також є Університет Еморі, Clark Atlanta University і система Університету штату Джорджія.

DBA Атланта - Візьміть DBA Атланта. Отримати всі програми DBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Доктор богослов'я

Pontifex University
DBA
Вер 2021
англійська
Кампус

Pontifex University доктора теології Університету Понтіфекс (доктор технічних наук) - це науковий ступінь, основним завданням якої є завершення та захист наукової дисертації м ...

Детальніше