PHDSTUDIES

DBA Евансвіл - DBA програм DBA Евансвіл, Евансвіл

Якщо ви хочете побудувати кар'єру в області бізнесу або бізнес-консалтингу, вам необхідно отримати ступінь доктора з ділового адміністрування (DBA). Програми аспірантури в області ділового адміністрування проводяться бізнес-школами і бізнес-відділами в певних навчальних закладах. 

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Евансвіла є третім за величиною містом в штаті Індіана. Це, як відомо, бізнес-центр для торгових площ склав держав Кентуккі, Іллінойс і Індіана.

DBA Евансвіл - Візьміть DBA Евансвіл. Отримати всі програми DBA і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Зароблений доктор богослов'я

Newburgh Theological Seminary & College Of The Bible
DBA
Вер 2021
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Ньюборзька теологічна семінарія пропонує можливість обраним служителям брати участь у заробленій програмі доктора богослов'я. Цей розділ вивчення призначений для зрілого мініс ...

Детальніше