DPsych Консультаційна психологія

Загальні відомості

Опис програми

Консультаційна психологія DPsych

Плюралістична програма, що пропонує екзистенціальні, феноменологічні, когнітивно-поведінкові та психодинамічні підходи, з особливим упором на можливості працевлаштування.

Основна інформація

 • Ім'я: Консультаційна психологія
 • Кваліфікація: DPsych
 • Рівень: післядипломна освіта
 • Режим навчання: повний робочий день
 • Тривалість: 3 роки
 • Вартість навчання: £ 11,500 *
 • Стипендії: Ні *
 • Наступна дата початку: вересень 2018 р
 • Дата початку майбутнього: вересень 2019 р
 • Навчання за кордоном: ні
 • Перевірка: цей ступінь підтверджується відкритим університетом, Великобританія

* Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до розділу про комісії та фінансову підтримку нижче.

Огляд

Програма DPsych спрямована на розробку висококваліфікованих рефлексивних психологів та дослідників, які нададуть цінний внесок у цю професію як в приміщенні, так і за її межами.

Успішний випускник DPsych відповідає всім стандартам та компетенціям, встановленим Радою з охорони здоров'я та професійної допомоги (HCPC) та Британським психологічним товариством (BPS), і має право на реєстрацію та статутний ордер з цими органами.

Програма DPsych прагне виробляти практикуючих психологів, які добре підготовлені до задоволення потреб кожного клієнта та використовують індивідуалізовану формулювання та втручання, не втрачаючи при цьому уваги відносин в центрі уваги.

Щоб підтримати це, DPsych пропонує навчання за трьома підходами до психотерапії: екзистенційно-феноменологічна, когнітивно-поведінкова та психодинамічна. Основними моделями програми є екзистенційно-феноменологічні підходи до психотерапії; ці теорії та практика є фундаментальним впливом в історії консультування у Великобританії психології. Екзистенційно-феноменологічні підходи підкреслюють суб'єктивний життєвий досвід; визнати важливість діалогу; і приймати цілісний, реляційний погляд на людську природу та її скрути. Ці підходи навчаються і практикуються явним чином у межах двох модулів програми; проте їхній вплив пронизує багато модулів протягом нашого трьохрічного навчання.

Стаженики також вивчають когнітивно-поведінкові підходи до психотерапії другої хвилі та третьої хвилі - КПТ, оскільки вторинна модель програми викладається в рамках ще двох модулів. Працівники повинні пройти курс когнітивно-поведінкової терапії під час тренінгу, щоб підвищити їхню працездатність на ринку психологів-практиків.

Робоче знання психодинамических підходів до практики, як третьої моделі програми, пропонується в наступному психодинамічному модулі. Вивчення цих підходів допомагає нашим випускникам працювати з динамікою та складнощами, які можуть виникнути не тільки в межах лікувальних відносин, але також у професійних відносинах та в організаціях.

Програма DPsych підтверджена Відкритого університету Великобританії та акредитована BPS протягом п'яти років.

Структура

Довжина

Навчання DPsych відбувається протягом трьох років навчання в повному обсязі. Кожен навчальний рік складається з трьох триместрів з 10 тижнів (включаючи одну тиждень читання), з необов'язковими семінарами, конференціями та семінарами протягом року, зосереджуючись на дослідженнях та інших спеціальних темах.

Денні відвідувачі - понеділки та вівторок для студентів першого курсу, понеділок для студентів другого курсу та вівторки для студентів третього курсу.

Додаткова інформація

Клінічна практика розміщення

Протягом всього тренінгу ви будете проводити заняття з клінічної практики щонайменше один день на тиждень, практикуючи психологічного консультування під час клінічного нагляду. Деякі стажисти проводять додатковий зовнішній клінічний нагляд, щоб підтримати свою практику під час навчання. Ми пропонуємо різноманітні семінари та семінари, а також щотижневі підручники з малих груп упродовж року, де також можна вивчити і обговорити матеріали клієнта. Докладні записи щодо місця розташування та оцінки нагляду регулярно переглядаються вашим особистим репетитором, щоб підтримати ваш прогрес у розробці клінічної та професійної компетенції.

Розміщення КПТ та розміщення в установі NHS є двома вимогами щодо розміщення програми для підтримки майбутніх можливостей працевлаштування. Стажисти також заохочуються знайти місця розташування, які підтримують екзистенціальні та феноменологічні способи роботи протягом усього навчання.

Наші слухачі працюють у різноманітних наборах налаштувань розміщення, включаючи, але не обмежуючись ними: первинну допомогу NHS та покращення доступу до послуг психотерапії (IAPT); Служби вторинної медичної допомоги; Спільноти психічного здоров'я громади (КМПШ); Служба психічного здоров'я дітей та підлітків (CAMHS) та інші організації, що працюють з дітьми та молоддю, наприклад у школах; організації третього сектору; відділи психотерапії та організації самостійної психотерапії; послуги з неправильного використання речовин; служби розладів харчування, послуги з вивчення інвалідності; студентські консультаційні послуги; втрата вагітності та хоспісів; і організаційні параметри та програми допомоги працівникам (EAPs).

Програма забезпечує повну підтримку стажерів у пошуку та розробці свого портфоліо для розміщення впродовж програми через систему особистих репетиторів та функцій розташування.

Докторський портфель

Ваша докторська підготовка завершується поданням докторського пакету з трьох частин, який вивчається віва-воце. Цей докторський портфель складається з вступу; ваш останній третій рік клінічної практики; а докторська дисертація - не більше 40 000 слів.

Модулі

Рік 1

 • Консультаційна психологія
 • Консультаційна психологія
 • Консультаційна психологія II
 • Екзистенціальні підходи в психології консультування
 • Когнітивно-поведінкові підходи в психології консультування
 • Етичний
 • Настанови психології консультування
 • Критична психопатологія
 • Робота з різницею
 • Професійна практика року 1

Рік 2

 • Когнітивні поведінкові підходи 2: Третя хвиля
 • Психодинамічні підходи в психології консультування
 • Філософський
 • Професійна практика 2-го року

Рік 3

 • Розширений психологічний семінар I: вплив та провідний
 • Розширений психологічний семінар з консультування II: вимірювання
 • Розширений психологічний семінар з консультування III: спеціалізація
 • Докторська науково-дослідна клініка
 • Підготовка до віва
 • Клінічний семінар: плюралістичний
 • Професійна практика року 3

Викладання

Методи навчання

DPsych в Regent's був відомий Британським психологічним товариством за його спільного підходу до навчання та за його творчі, інноваційні методи навчання.

Остаточна оцінка відбувається у формі віва-голосу у вашому докторському портфелі, який складається з вступу; дослідження клієнта, доповідь про процес та рефлексія з Клінічного семінару в 3 році; і докторську дисертацію (максимум 40 000 слів).

Командна програма

Програма DPsych має команду досвідчених інструкторів, кожен з яких також бере участь у клінічній практиці, а також у дослідженні, письмовій формі, стипендії та консультаціях.

Д-р Елайне Каскет є керівником програми психології консультування та в даний час є сабатичною. Д-р Анна Батчер та д-р Рассел Айлінг є керівниками курсів та тимчасовими керівниками програм; Ганна веде академічну частину програми і Рассел дослідницької сторони. Д-р Ізабель Хентон є старшим викладачем, керівником практик та місць розташування, а також тимчасовим керівником курсів. Професор Мартін Мілтон є професором психології консультування; Доктор Розмарі Лодж - старший викладач; Д-р Андреас Василіу та Хелен Деймон є викладачами.

Ми також регулярно вітаємо ряд регулярних запрошених викладачів, запрошених викладачів та співробітників з більш широкого факультету до програми, які роблять важливий внесок у дослідження нагляд, докторську дисертацію та навчання.

Відкритий університет підтвердження

Програма психологічної консультації DPsych підтверджується відкритим університетом.

Студенти з обмеженими можливостями

Деякі класи доставляються в навчальні кімнати, доступ до яких здійснюється по сходах. Якщо у вас є умова, яка впливає на вашу мобільність, і вам потрібні номери на першому поверсі або номери з ліфтом, будь ласка, повідомте про це в найближчий час. Вам також рекомендується зв'язатися з працівником з питань обмежених можливостей.

Вимоги до вступу

Відповідно до стандартів та критеріїв вступу до програми BPS та HCPC, заявники до програми повинні відповідати наступним вимогам до в'їзду, які оцінюються під час процедури співбесіди та відбору.

Академічні вимоги

 • Мінімальна ступінь психології 2: 1 або вище (у виняткових випадках, наприклад, для осіб, які мають ступінь магістра або доктора наук, ми розглянемо нагороду від 2 до 2).
 • Розумно суттєвий досвід роботи з особистими консультаціями чи іншим формальним допоміжним ролями (наприклад, в ідеалі однорічний еквівалент на повний робочий день, хоча ми розглядаємо якість набутого досвіду важливішого, ніж кількість).
 • У тих випадках, коли заявник має менш клінічний досвід та / або не має довідки, що безпосередньо стосується клінічних навичок заявника, заявник повинен мати успішний курс сертифікату чи курсу на базі навичок консультування або альтернативне введення в психотерапію та консультування . Зверніть увагу, що Regent пропонує сертифікат фундації психотерапії
 • Можливість проводити дослідницьку роботу на рівні доктора, про що свідчить досвід досліджень / знання та академічні навички, продемонстровані в раніше виконаних роботах.
 • Високий рівень міжособистісних навичок та саморефлексивних можливостей.
 • Список літератури.
 • Випускна основа для статутного членства (GBC) з Британським психологічним товариством. [GBC раніше згадувався як GBR (випускник для реєстрації). Обидва будуть прийняті як доказ відповідного попереднього навчання.]
 • Чітке розуміння / вираз того, чому навчається психологія консультування.

Вимоги до англійської мови

Ми вимагаємо підтвердження знань англійської мови. Наприклад, ми просимо про: Закінчила бакалаврату, яка вивчала англійську мову з більшості англомовних країн. IELTS: 7,0 загалом, принаймні 7,0 у кожному окремому компоненті.

Якщо ви знаходитесь в Лондоні, ми пропонуємо всім власникам пропозицій безкоштовний діагностичний тест на англійській мові. Цей тест необхідно організувати заздалегідь, щоб забронювати тест, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою прийому. Зверніть увагу, що це діагностичний тест для Regent's University London

Цей список не є вичерпним, ми розглянемо вашу англійську кваліфікацію як частину вашої заявки та будемо контактуватися, якщо нам потрібно ще щось.

Для абітурієнтів, які хочуть покращити володіння англійською мовою, ознайомтеся з нашими курсами англійської мови.

Наступна дата інтерв'ю: TBC

Збори

Плата за навчання встановлюється для фінансового року університету, який триває з 1 серпня по 31 липня.

Комісія вересня 2018 року

 • Щорічна плата за навчання: 11 500 фунтів стерлінгів
 • Подача тез доповіді: 2 700 фунтів стерлінгів
 • Головна / Комісія ЄС: 1000 фунтів стерлінгів (не підлягає відшкодуванню)
 • Авансовий внесок поза межами ЄС: 4000 фунтів стерлінгів (не підлягає поверненню)

Плата за навчання встановлюється для фінансового року університету, який триває з 1 серпня по 31 липня. Щорічні збори для студентів, які розпочинають навчання навесні, складаються з фінансових років. Весняні та осінні збори будуть виставлятися на рахунок за курсом, що застосовується для цього терміну.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Regent's University London is London's only independent, not-for-profit university, with a highly cosmopolitan community based in royal Regent's Park and Marylebone.

Regent's University London is London's only independent, not-for-profit university, with a highly cosmopolitan community based in royal Regent's Park and Marylebone. Згорнути