DSC Викладав докторантуру в спортивному коучингу

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Докторська дисертація з спортивного коучингу спрямована на озброєння практикуючих фахівців і пов'язаних вчених з оцінкою симбіотичних і синергетичних відносин між теорією і практикою. На відміну від чітко вираженої науково-дослідної уваги традиційної кандидатської дисертації, змінений акцент DSC лежить на практиці як як одержувача, так і генератора досліджень. DSC виникає з попиту на високий рівень, провідні знання та навички навчання, у поєднанні з збільшенням використання та експлуатації коучинг дослідження на практиці. Вона пропонує унікальну можливість для професійного та кар'єрного розвитку, приділяючи особливу увагу прикладному та експериментальному навчанню в рамках спільної практики.

Навчання

Модулі будуть викладатися через поєднання лекцій, інтерактивних семінарів, спрямованого навчання та практики, а також індивідуальних навчальних посібників, що відповідають навчальним результатам даного модуля та загальної програми навчання.

Навчання студентів підтримується завдяки використанню нашої віртуальної навчальної середовища (Moodle), яка надає навчальні ресурси більше, ніж знаходяться в навчальному центрі (бібліотеці). Всі учні мають доступ до особистого викладача, який також є директором програми.

Працездатність

Ця програма спрямована на забезпечення сучасного передового академічного і професійно відповідного доктора наук для міжнародної спільноти практикуючих і вчених-тренерів зі спортивного тренування. Потенційні шляхи просування по службі включають спортивні тренінги, навчання тренерів, розвиток тренерів і викладання вищої освіти.

Вимоги щодо вступу

Будуть два пункти загального вступу; (i) докторантуру (на початку навчального курсу магістра з 7-го рівня); і (ii) PG Dip в програмі SC (початок навчального компоненту 8-го рівня).

Критерії для (i) такі:

Очікується, що кандидати пройдуть перший клас або 2 (i) бакалавра / бакалавра (з відзнакою) у відповідному ступені, пов'язаному з спортом. Крім того, очікується, що заявники отримали б мінімальну оцінку 60% у своєму остаточному дослідницькому проекті за рік. У виняткових випадках кандидати зі значним досвідом (коучинг), які не мають диплом бакалавра, також будуть розглядатися для вступу. Кожен заявник буде зобов'язаний відвідувати співбесіду у зв'язку з їх придатністю.

Критерії для (ii) є наступними;

• Ступінь магістра / магістра в спортивно-спорідненій галузі, що відповідає Pathway (наприклад, спортивна коучинг, спортивна педагогіка). Потрібна мінімальна заслуга, а відмінність є кращою;
• Післядипломну освіту за альтернативною дисципліною, прийнятною для керівника програми. Потрібна мінімальна грамота і відмінність.
• Кандидати з винятковим і великим досвідом роботи та / або відповідними кваліфікаціями в коучинг та / або навчання тренерів також будуть розглядатися для вступу; • Поточні аспіранти, які бажають відмовитися від дисертаційної складової їхньої магістерської роботи з метою просування безпосередньо до докторантури в спортивному коучингу;

Аспект, що робить ДСК відмінним, - це його практичний компонент і, зокрема, зв'язок між цим і новим знанням. Отже, всім учасникам програми необхідно буде активно тренуватися.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Детальніше

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Згорнути