EdD в організаційному лідерстві

Загальні відомості

Опис програми

Розвиток лідерів навчання

Організації у всьому світі в різних сферах, як освіта, бізнес, громадянське суспільство та уряд, кидають виклик безпрецедентній складності. Те, що вимагають зараз від організаційних лідерів, часто перевищує їх нинішні можливості. Меридіан Ed.D. в галузі організаційного лідерства було розроблено для реагування на цей розрив у можливостях. Дизайн навчальної програми дозволяє студентам розвивати екологію компетенцій на підтримку власних можливостей лідерів, а також тренувати інших керівників та консультуватися з командами та організаціями. Студенти цієї програми працюють з викладачами, які є висококваліфікованими практиками та глибоко займаються трансформаційними проектами.

"Будь-яка реальна зміна передбачає розпад світу, як його завжди було відомо, втрату всього, що дало одну ідентичність".

—Джеймс Болдуін

Доступні концентрації

 • Коучинг розвитку
 • Виразне та рухове мистецтво
 • Коучинг здоров'я
 • Організаційний розвиток
 • Соціальна артистизм
 • Трансформативне лідерство
 • Трансформативне навчання

office, startup, business

Навчальні цілі

 • Розвивати лідерські можливості, що сприяють творчій та культурній трансформації в організаціях.
 • Розвивати творчі навички запитування, що сприяють інновацій в організаціях.
 • Розвивати компетентності, необхідні для сприяння трансформаційному навчанню з розумінням розвитку людини в різних областях практики та рівнях людських систем.
 • Розвивати дослідницькі компетенції, необхідні для проведення культурних та соціальних перетворень у службі відродження місцевих та глобальних об'єднань.
 • Розвивати компетенції, необхідні для розробки навчальних програм з трансформаційними оцінками та провідних освітніх організацій та ініціатив на місцевому та глобальному масштабі.

Випускні вимоги

 • Студенти повинні скласти 92 заліки (920 годин).
 • Студенти зобов’язані відвідувати 5 резиденцій.
 • Очікується, що студенти завершать проект «Творчі дії».
 • Виконання оригінальної дослідницької дисертації потрібно.
 • Студенти мають максимум вісім років від їх початкової дати зарахування для завершення цього ступеня.

Вимоги до прийому

 • Ступінь бакалавра необхідна для вступу в програми випускників програми «Меридіан».
 • Студенти подають онлайн-анкету разом із документами, такими як офіційні стенограми, особисту заяву та рекомендаційні листи. Приймальна комісія розглядає всі заявки та пропонує обраним заявникам пройти співбесіду. Більше інформації розміщено на сторінці «Процес подання заявок».
 • Очікується, що всі студенти володіють англійською мовою, оскільки всі курси на "Меридіан" пропонуються англійською мовою.

Академічна структура

Академічна структура Меридіана дає студентам гнучкість орієнтуватися у навчальній архітектурі університету способами, які відповідають їх пристрастям, професійним цілям та іншим життєвим зобов'язанням.

Структура створена для того, щоб слугувати різноманітним студентським органам, які живуть по всьому світу, мають різноманітні культурні та клінічні уявлення про свою кар'єру та перебувають на різних етапах своєї професійної подорожі.

Студенти, які навчаються на дипломній програмі, можуть обрати концентрацію та зареєструватися на один чи кілька курсів щоквартально. На додаток до основних курсів для конкретної програми ступеня та якірних курсів, які представляють трансформаційну мету навчання навчальної програми «Меридіан», студенти обирають факультативні курси, які відповідають їх концентрації, фону та кар’єрному шляху.

Формат навчання

Гібридний формат навчання «Меридіан» призначений для того, щоб дати можливість студентам здобувати випускну освіту у гнучкому темпі, поєднуючи асинхронну курсову роботу через користувальницьку платформу соціального соціального навчання, Pivot, відео-дзвінки в прямому ефірі з викладачами, синхронне залучення студентської спільноти та однотижневі резиденції . Поєднуючи інноваційні методи онлайн-освіти з багатими відеодзвінками та глибокими зв’язками на місця проживання, меридіанський формат навчання дає можливість студентам робити свій внесок у місцевий спосіб та сприймати їх у глобальному масштабі.

Кожен квартал студенти проходять один або кілька семитижневих онлайн-курсів. Цей графік забезпечує учням час між кварталами для відпочинку, займання та підготовки. Крім того, студенти відвідують не менше двох тижнів на проживання протягом навчального року, поки вони не виконають свої умови проживання. Резиденції працюють з понеділка по п’ятницю протягом усього року в районі центру затоки «Меридіан» та інших глобально поширених місцях. Студенти можуть вибирати дати та місця проживання виходячи з особистих обставин та професійних прагнень.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’ ... Детальніше

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’s graduate degree programs in Business, Psychology, Education, and Transformative Leadership enable students to combine passion with a profession in service to larger social, cultural, ecological, and developmental goals. Meridian is accredited by the WASC Senior College and University Commission and approved by the US Department of Education for participation in the Federal Student Aid program. WASC is the Department of Education recognized regional accreditor for such schools as the University of California at Berkeley, UCLA, and Stanford University. Meridian’s licensable degrees have been recognized by the California Board of Behavioral Sciences and Board of Psychology for over 25 years. Згорнути