Ph.D. в галузі фінансів та банківської справи

Загальні відомості

Опис програми

Kadir Has University Фінанси та банківська справа (Ph.D.) Програма обслуговує осіб, які зацікавлені в продовженні кар'єри в галузі фінансів або як академіка в університетах, або як професіонал у фінансових установах та організаціях. Враховуючи цінність часу, студенти повинні обирати курси відповідно до спеціалізації, які вони прагнуть досягти максимально можливої користі у своїх наукових і дисертаційних дослідженнях. Програма складається з обов'язкових курсів, а також курсів вищої освіти та відкритого поля. Основні вибіркові курси - це те, що позначені кодами курсів ФБ, тоді як курси відкритого поля є тими, які пропонуються іншими основними напрямами Школи аспірантури Kadir Has University . Відповідно, студенти можуть зарахуватись до аспірантури у відповідних дисциплінах, таких як економіка, право, управління бізнесом, комунікації, інженерні та управлінські інформаційні системи. Після успішного завершення курсових робіт студенти повинні пройти кваліфікаційну експертизу програми, а потім провести дисертаційне дослідження в напрямку докторської дисертації. Дипломна робота закінчується успішним захистом дисертації і затвердженням.

Положення та правила про прийняття до програми, курсові роботи та етапи роботи з дипломної роботи та інші актуальні питання можна побачити на посиланнях програми аспірантури веб-сторінки Kadir Has University .

Мова навчання, навчання та дипломна робота програми - англійська.

Час навчання курсів пристосований до потреб робочих фахівців.


Відмінні риси KHAS Фінанси та банківська справа» к.т.н. Програма

Факультет фінансів і банківської діяльності Ph.D. Програма складається з компетентних науковців, які уважно стежать за світовими та внутрішніми подіями у своїх галузях. На додаток до викладання курсів та проведення інших навчальних заходів програми, співробітники факультету також організовують панелі, семінари та конференції з актуальних економічних та фінансових питань. Таким чином, теоретичне навчання програми збагачується реальними прикладами та діяльністю.

Kadir Has University постійно розширює бібліотеку та електронні бази даних, які забезпечують доступ до різноманітних книг, періодичних видань та супутньої інформації.

Випускники програми отримують новітню інструкцію в галузі sine-qua-non у сфері фінансів та банківської справи, такі як фінансова економіка, фінансові інститути та ринки, банківська теорія та політика, економіка управління, міжнародна валютно-фінансова система, управління фінансовими ризиками та фінансове моделювання . Для тих, хто цікавиться, програма пропонує курси з кількісного фінансування, ймовірності, стохастичних процесів і статистики.

Матеріали програми на англійській мові, таким чином надаючи студентам доступ до найсучаснішої інформації про курс у всьому світі. Це допомагає їм краще конкурувати на все більш глобальному ринку фінансових експертів.

Випускники програми успішно працюють у різних приватних та державних установах, таких як банківські фірми, корпорації, інвестиційні фонди, державні організації та столичні більшості, а також вищі навчальні заклади, університети та наукові центри.

Інформація про установу

Фінанси та банківська справа Програма була заснована в 2009 році в рамках Вищої школи соціальних наук і почала приймати студентів у 2009-2010 навчальному році.

Кваліфікація / рівень кваліфікації

Студенти, які успішно закінчили програму, отримують кандидатську дисертацію. ступінь (рівень 7) з фінансів та банківської діяльності

Вимоги до прийому

Кандидати, які мають диплом з 4-річної програми бакалавра в різних галузях, можуть звертатися до Ph.D. Ті, хто звертається до програми з опцією дисертації, повинні мати мінімум 55 балів від ALES. Оцінку ALES не вимагають ті, хто звертається до опції, що не стосується дисертації. Докладнішу інформацію див .: - Положення про аспірантські та бакалаврські програми університету Kadir Has University - Положення про вищу освіту в Kadir Has University Існують різні процедури та вимоги до застосування іноземних громадян. Будь ласка, перевірте - Керівництво для іноземних студентів.

Визнання попереднього навчання

Ті студенти, які успішно закінчили принаймні один семестр в іншій програмі аспірантури або в іншому університеті, можуть бути прийняті шляхом передачі. Умови передачі визначаються Сенатом університету. Студенти повинні пройти курси принаймні 6 кредитів на годину і повинні набрати середню оцінку 2.50 / 4.0 балів. Ті курси, які будуть зараховані в галузі фінансів та банківської справи. серед курсів, які приймаються студентами в інших програмах, буде прийнято рішення за пропозицією кандидата фінансових і банківських наук. остаточне рішення приймається Виконавчим комітетом Вищої школи соціальних наук. Якщо спеціальні студенти з однієї галузі отримають докторську ступінь у галузі фінансів та банківської справи, кредитовані курси будуть вирішуватися за пропозицією кандидата фінансових і банківських наук. Програму та остаточне рішення приймає Виконавча рада Вищої школи соціальних наук. Докладнішу інформацію див .: - Положення про аспірантські та бакалаврські програми університету Kadir Has University - Положення про вищу освіту в Kadir Has University Існують різні процедури та вимоги до застосування іноземних громадян. Перевірте: - Посібник для іноземних студентів.

Випускні вимоги

Для того щоб закінчити програму з можливістю дисертації, студенти повинні мати не менше 3,00 за 4,00 диплом. ГПД, має успішно завершити всі обов'язкові курси та необхідну кількість курсів за вибором, а його / її дисертація повинна бути прийнята дипломною комісією після його захисту. Для того, щоб закінчити програму, яка не є предметом дисертації, студенти повинні мати не менше 3,00 за 4,00 диплом. GPA, має успішно завершити всі обов'язкові курси, а необхідну кількість курсів за вибором, і його / її проект повинен бути схвалений його / її радником.

Визначення Програми

Мета нашої програми PhD в галузі фінансів та банківської справи полягає у створенні академічного середовища, що сприяє підготовці осіб, які дорівнюють міжнародним стандартам у цій галузі. Це гнучка програма, що дозволяє кандидатам з соціальних або технічних наук покращувати свою професійну та академічну освіту в мультидисциплінарних рамках. Відповідно, на додаток до обов'язкових банківських і фінансових курсів, студенти можуть проходити факультативні курси, що пропонуються відповідними програмами випускників, такими як економіка, фінансова інженерія, право або міжнародні відносини. Існує велика свобода вибору теми для кандидатської дисертації.

Результати програми

 1. Оволодіння основними поняттями фінансів, такими як вартість грошей, відносини ризик-прибуток. Отримання теоретичної бази, необхідної для розуміння і вирішення фінансових і банківських проблем.
 2. Освоєння основних фінансових концепцій, таких як часові значення грошей, відносини ризик-дохідність, на рівні внесення внесків у поле. Отримання теоретичної бази, необхідної для розуміння і вирішення фінансових і банківських проблем, а також для внесення теоретичних внесків.
 3. Уміння творчо та інноваційно аналізувати та вирішувати проблеми, що виникають у сфері банківської справи та фінансів на підприємстві, на галузевому, макро- та глобальному рівнях у світлі економічних та фінансових моделей.
 4. Можливість аналізу проблем, що виникають у сфері банківської справи та фінансів на підприємстві, на галузевому, макро та глобальному рівнях у світлі економічних та фінансових моделей.
 5. Навчання і набуття здатності сприяти історичним, теоретичним і практичним знанням про фінансові інститути і ринки.
 6. Отримання детальних історичних, теоретичних та практичних знань про фінансові інститути та ринки.
 7. Критично і творчо оцінюючи роль і важливість соціальних, регулятивних і політичних факторів для банківської та фінансової індустрії як з практичних, так і з теоретичних точок зору і здатності висувати пропозиції щодо поліпшення.
 8. Оцінка ролі та важливості соціальних, регулятивних та політичних факторів для банківської та фінансової індустрії як з практичної, так і з теоретичної точок зору.
 9. Вивчення глобальних аспектів фінансових ринків та їх взаємозв'язків з міжнародними справами.
 10. Вивчення глобальних аспектів фінансових ринків та їх взаємозв'язків з міжнародними справами в їх повній деталізації та на рівні внеску до існуючих знань.
 11. Навчання та набуття уміння застосовувати принципи та методи фінансово-економічної теорії, включаючи управління портфелем, корпоративні фінанси та інші підполя.
 12. Навчання та набуття здатності застосовувати та розвивати принципи та методи фінансово-економічної теорії, включаючи управління портфелем, корпоративні фінанси та інші підполя.
 13. Можливість аналізу та синтезу фінансово-економічних даних. Можливість представлення результатів досліджень у письмовому та словесному форматі. Здатність функціонувати як член команди, так і лідер у бізнес-налаштуваннях.
 14. Отримання можливості глибокого та творчого аналізу, синтезу та використання фінансово-економічних даних.
 15. Здатність представляти, обговорювати та захищати результати досліджень у письмовому та словесному форматі як в академічних, так і в ділових умовах.
 16. Здатність функціонувати як як член команди, так і лідер і надавати нові перспективи як у бізнесі, так і в академічному середовищі.

Професійні профілі випускників

Випускники програми можуть продовжувати свою професійну або академічну кар'єру. Крім того, вони можуть покласти свій людський капітал, який є результатом їхніх попередніх знань і того, що вони отримали в програмі PhD і Banking PhD, у продуктивне використання як у приватному, так і в державному секторах.

Оцінювання анкет

Оцінка результатів обстеження курсів та членів факультету

Міжнародне співробітництво

Всі Erasmus та інші міжнародні угоди про співпрацю з Kadir Has University які передбачають вищу освіту та дослідження на рівні випускників, застосовуються до програми фінансів та банківської справи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and ... Детальніше

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and Fine Arts, as well as its several vocational schools, is dedicated to becoming a leader in educational and cultural fields in Turkey, as well as establishing itself as an international center for research and scientific development. Згорнути