Ph.D. в конструкції машин та обладнання

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат наук у машинах та устаткованнях, проектування машин та обладнання

Докторська програма "Машинобудування" присвячена розробці незалежних науково-дослідних проектів у галузі проектування машин і устаткування. Його метою є випуск високоосвічених та творчих випускників, здатних брати участь у науковій, дослідницькій та професійній діяльності. Кандидат наук кандидати далі розширюють і удосконалюють свої знання з математики, фізики та прикладних наук в теоретичному фундаменті вивчення дисципліни, щоб бути в змозі досягти успіху в вирішенні завдань у сферах розробки та проектування, моделювання та моделювання операцій та проектування та виконання експериментів. .

117782_laboratory_guy.jpg

Випускники мають можливість самостійно застосовувати освоєні навички та високий рівень теоретичних знань, які надаються на лекціях і набутих за допомогою сучасних методів навчання, наприклад розрахунків і експериментів, для вирішення конкретних завдань у вибраних областях проектування деталей і механізмів машин, колісний транспорт, вантажно-розвантажувальні машини, робочі та монтажні машини, поршневі двигуни внутрішнього згоряння, скломашини та робототехніка, текстильні машини та машини для виробництва нановолокна, обладнання для теплових технологій і для технічної діагностики тощо. методи в області проектування машин і обладнання та здатні до критичного аналізу, оцінювання та синтезу, таким чином здатні обговорювати результати своїх досліджень і розширювати суму сучасних знань на професійному рівні, варто опублікувати та обмінятися з інших членів професійної спільноти як у своїй країні, так і за кордоном.

Після закінчення навчальної програми випускники пройдуть посади членів дослідницької групи як в теоретичних та прикладних дослідницьких галузях, так і в якості експертів в командах центрів промислового розвитку та великих дослідницьких установ, що зосереджують свою увагу на конкретній галузі. Завдяки своїм глибоким знанням та професійним підходам вони також матимуть успіх у більш широкому контексті як викладачі вищих навчальних закладів.

Škoda Auto Ph.D. Програма

Кандидат наук кандидати на TUL мають право подати заявку на участь у Škoda Auto Ph.D. програму або вони можуть написати свою дисертацію за темою, запропонованою компанією.

117786_mechatronics.jpg

Ключові факти

 • ФАКУЛЬТЕТ: факультет машинобудування
 • МОВА ІНСТРУКЦІЇ: англійська
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
  • Визнана вища освіта (ступінь магістра) відповідно до Закону № 49/2009, Зб. (не потрібно для заявників зі Словаччини, Польщі, Угорщини та Словенії).
  • Вступна екзаменація
 • Тривалість: 4 роки
 • ВНЕСЕННЯ / АКАДЕМІЧНИЙ РІК: 2000 доларів США
 • ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ: CZK 500 / USD 25
 • ПРИКОРДОННИЙ ЗАЯВНИК: 31 січня, 31 серпня
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Детальніше

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Згорнути
Ліберець , Вроцлав , Зіттау + 2 Більше Менше