Ph.D. в політології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ласкаво просимо на кафедру політичних наук у Boston College

Ми - незвичайне відділення, департамент, який чинив опір тенденції, що просуває дослідження політичних наук від питань, що стосуються громадян і політичних акторів. Хоча ми особливо сильні в гуманістичних і якісних підходах до політики, ми відзначаємо методологічну різноманітність. Двадцять шість штатних викладачів (старших і молодших) викладають у відділі. Нам також пощастило мати колег з багатьох інших дослідницьких та практичних позицій. Це призводить до значного розмаху предметів та академічного підходу. Те, що об'єднує наш національно відомий факультет - це визнання примату політичних проблем і переконання, що ці проблеми повинні визначати відповідну методологію в кожному конкретному випадку.

Магістерські та докторські програми є гнучкими щодо областей навчання та курсів. На додаток до широкого спектру курсів, що пропонуються в рамках кафедри, студенти мають можливість проходити курси в інших областях у Boston College , а також в інших установах, які складають Консорціум Бостонської області. Студенти запрошуються до візиту на кафедру політології в Boston College вивчення будь-якого з чотирьох традиційних областей політології: американська політика, порівняльна політика, міжнародна політика і політична теорія.

Невеликий розмір програми - близько п'яти-шести студентів, які щорічно приймаються до докторської програми, - дозволяє особисту увагу та тісний контакт з факультетом. Неофіційні колоквіуми та більше формальних презентацій доповнюють регулярний порядок наукового обміну; студенти мають можливість викладати під наглядом факультету. Хоча наша основна увага приділяється освіті наших студентів, ми приділяємо велику увагу їхньому професійному розвитку, готуючи їх до академічних та неакадемічних ринків роботи. Більшість наших студентів отримують можливість викладати власні заняття, а всі отримують поради та інструкції щодо публікації своїх робіт.

Багато випускних курсів - це семінари, на яких студент зобов'язаний проаналізувати читання, підготувати письмові та усні виступи, а також провести обговорення в класі. Це досвід, який ми зазвичай заохочуємо в наших курсах, але семінар з 15 студентами ідеально підходить для цієї мети. Класи невеликі, що сприяє не тільки розмові, а й тісним асоціаціям студентів і викладачів. Атмосфера неформальна і колегіальна: як аспіранти, так і викладачі демонструють незвичайне поєднання практичних і філософських проблем в рамках традиції дружньої, але серйозної дискусії та наукового обміну.

Випускна програма

Вступ

Кафедра політології пропонує особливу програму, яка, відповідно до традицій Boston College , зосереджується на важливих питаннях, практичних і теоретичних. Магістерські та докторські програми є гнучкими щодо областей і курсів, і вони дозволяють студентам навчатися в інших відділах і в інших університетах навколо Бостона.

Невеликий розмір програми - приблизно п'ять-шість студентів, які приймаються в докторантуру кожного року, - дозволяє особисту увагу та тісні контакти з факультетом. Неофіційні колоквіуми та більше формальних презентацій доповнюють регулярний порядок наукового обміну, а просунуті студенти мають можливість викладати під наглядом факультету.

Існують чотири традиційні галузі політичної науки: американська політика, порівняльна політика, міжнародні відносини та політична теорія.

Двадцять три професора, що працюють на повний робочий день - як молодші, так і старші - викладають у відділі. Це призводить до широкого розмаїття предметів та академічного підходу.

Багато випускних курсів - це семінари, на яких студент зобов'язаний проаналізувати читання, підготувати письмові та усні презентації до класу, а також провести обговорення. Це досвід, який ми зазвичай заохочуємо в наших курсах, але семінар з 15 або менше студентів ідеально підходить для цієї мети. Заняття невеликі, що сприяє не тільки розмові, а й тісним асоціаціям студентів і викладачів. Атмосфера неформальна і колегіальна. Як академічна спільнота, і аспіранти, і викладачі демонструють незвичайне поєднання практичних і філософських проблем в рамках традиції дружньої, але серйозної дискусії та наукового обміну.

Докторська програма

Огляд

Чотирнадцять курсів (42-43 кредити) необхідні для студентів, які вступають до програми без попередньої роботи або магістра. Студенти обирають три курси за семестр. З 14 курсів, три можуть бути в самостійному навчанні і два (не більше одного за семестр) в недипломних курсах. Як правило, аспіранти, які приймають курси, що не мають вищої освіти, повинні виконувати додаткову роботу, що не відповідає вимогам.

Студенти, які вступають до програми з магістерським ступенем, візьмуть принаймні десять курсів (30 кредитів), два з яких можуть бути в самостійному навчанні та два на бакалаврському рівні. Точна кількість курсів, необхідних для магістрів, залежатиме в основному від того, наскільки добре їхня попередня робота відповідає нашим вимогам.

Почати

Пропоновані курси кафедри організовані в чотирьох областях: політична теорія, американська політика, міжнародна політика і порівняльна політика. Ці поля організовані у підполях, як зазначено нижче. Студенти обирають одне поле як свою основну область концентрації, разом з однією другою сферою. Основна частина складається з восьми курсів у певній галузі, з підготовкою принаймні трьох під-полів (чотири, якщо основним напрямом є політична теорія). Неповнолітній складається з чотирьох курсів. Студенти повинні пройти два додаткові курси; вони можуть розподілятися незалежно від вибору студента, і навіть можуть бути прийняті в іншому відділі. Ці два курси також можуть бути використані для факультативного другого неповнолітнього, який складається лише з двох курсів.

В обох основних і малих галузях студенти мають залишати значну свободу дій у виборі курсів, але студенти можуть бути притягнуті до відповідальності за комплексні іспити для основних знань у цій галузі, а також для власної індивідуальної курсової роботи.

Американська політика
 • Національні політичні інститути
 • Партії та вибори; Групи інтересів; Соціальні рухи
 • Політична економія, державна політика та адміністрація
 • Американська зовнішня політика
 • Конституційне право
 • Американська політична думка
 • Держава та міська політика
Міжнародна політика
 • Міжнародна система
 • Міжнародна політична економія
 • Порівняльна зовнішня політика
Політична теорія
 • Стародавня і середньовічна теорія
 • Рання сучасна теорія: Макіавеллі до Монтеск'є
 • Пізня сучасна теорія: Руссо до Ніцше
 • Емпірична та сучасна теорія
 • Американська політична думка
Порівняльна політика
 • Студенти можуть вибрати спеціалізацію в певному регіоні або зосередитися на тематичному підході. Очікується, однак, що вони демонструють певну суттєву компетентність в обох підходах до Порівняльної політики.
Результати навчання

По завершенні Ph.D. програми, наші студенти повинні:

 • продемонструвати глибокі знання двох основних підполів політології
 • викладати ефективні курси в двох підполях політології
 • проводити оригінальне наукове дослідження в одному або декількох підполях політології
 • публікувати висновки власних досліджень і захищені академічні або інші професійні посади
 • добре розуміти відповідну професійну етику в політичній науці

Фінансова допомога

Відділ фінансування

Докторанти зазвичай отримують фінансову допомогу у формі наукових асистентів. Ці нагороди включають в себе конкурсну стипендію та стипендію на повне навчання для всіх курсів, пов'язаних з програмою. Студенти-докторанти, як правило, служать викладачами після першого року навчання. Фінансування відновлюється на строк до п'яти років залежно від задовільного прогресу до завершення ступеня.

Ph.D. Очікується, що кандидати пройдуть ступінь на повний робочий день і підтримуватимуть задовільний прогрес у досягненні вимог до ступеня.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... Детальніше

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. Згорнути