Ph.D. в інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Огляд докторської програми

Відділ електротехніки та обчислювальної техніки (ЄЕК), визнаний міжнародним досвідом у галузі досліджень та освіти, має 32 штатних викладачі та понад 500 студентів. Кафедра електротехніки та обчислювальної техніки пропонує високодоступну докторську ступінь. програма. Натисніть тут, щоб переглянути останні випускники аспірантури.

UNM є одночасно дуже доступним і призначений як Університет Карнегі-досліджень 1 (для найвищого рівня дослідницької діяльності).

Міжнародні заявники автоматично розглядаються для отримання Міжнародної стипендії Amigo . Відібрані отримують відмову від навчання для нерезидентів (вартість якої перевищує 11 000 доларів на рік). Кількість стипендій Amigo обмежена, тож кандидати на ранньому етапі мають більше шансів отримати цю стипендію.

Департамент ЄЕК пропонує такі варіанти ступеня:

 • Доктор філософії в галузі машинобудування з концентрацією в електротехніці
 • Доктор філософії в галузі машинобудування з концентрацією в комп'ютерній техніці
 • Доктор філософії в галузі оптичної науки та техніки

Доктор філософії Програма вимагає щонайменше 48 кредитних годин курсових робіт (за винятком 18 годин дисертаційних годин та 2 годин ECE 590) після ступеня бакалавра, що може включати максимум 6 годин магістерської роботи. У Університеті Нью-Мексико необхідно пройти мінімум 24 години кредитування, з яких 18 годин повинні бути на рівні 500 або вище.

Як потенційний кандидат на ступінь кандидата наук програмі, кожен студент повинен здати ступінь доктора філософії. кваліфікаційний іспит для демонстрації задовільної академічної підготовки та навчальних здібностей.

141182_ECE10-1-20Web.jpg

Кандидат наук Вимоги до ступеня

 1. Мінімум 48 годин залікових курсів (не включаючи ECE590 та ECE699 годин дисертації).
  • Принаймні 24 години випускних курсів курсових робіт повинні бути виконані в UNM.
  • Після вступу до докторської програми в УНМ необхідно пройти щонайменше 18 годин курсових робіт для аспірантів.
  • Мінімум 18 годин курсових робіт для аспірантів, зароблених в UNM, повинні складати курси, що налічують 500 або вище.
 2. Дві кредитні години ECE 590 (Випускний семінар).
 3. Мінімум 18 годин дисертації (ECE 699).
 4. Не більше 6 залікових годин курсових робіт можуть мати оцінку C (2,0), C + (2,33) або CR (варіант оцінювання обраний студентом). ECE 590 виключається з цього обмеження.
 5. Класифікація CR / NC не дозволяється на основних або другорядних базових курсах ЄЕК.
 6. Сукупний середній бал студента не може бути нижче 3,0. Крім того, середній бал для курсів, представлених у його / її заявці на здобуття кандидатури, не може бути нижче 3,0
 7. Не більше 50% необхідних залікових курсів в УНМ можна брати з одним викладачем. (Курсова робота, яка була виконана для здобуття ступеня магістра, включена до цього обмеження).
 8. Максимум 9 годин на курсах "проблем" (ECE 551 або ECE 651).
 9. Повинен бути зарахований до семестру, в якому складається докторантський комплексний іспит, і до семестру, в якому виконані вимоги до ступеня, включаючи літню сесію.

Доктор філософії Кваліфікаційний іспит

Всі кандидати наук від кандидатів очікується здобуття ступеня кандидата наук Кваліфікаційний іспит для демонстрації та встановлення задовільної академічної та схоластичної підготовки. Аспірант може скласти кваліфікаційний іспит не більше двох разів у докторантурі. програма.

Кваліфікаційний іспит повинен бути зроблений після закінчення основних курсів студента протягом чотирьох семестрів після вступу на ступінь доктора філософії. програма, якщо інше не визначено академічним радником та директором вищої програми ЄЕК. Іспит складається з письмового подання та усного виступу, після чого проводяться усні запитання та відповіді. Презентація має базуватися на читанні наукової літератури в зоні акценту студента та короткій пропозиції щодо того, як можна розширити дослідження.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams.

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams. Згорнути