Ph.D. в історії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ласкаво просимо в історію випускників в Boston College

Boston College програми Boston College в історії залучають талановитих студентів з усього світу. Ми пропонуємо MA та Ph.D. програми з підготовкою кадрів з ряду регіональних та тематичних спеціальностей; Британська, середньовічна, американська та сучасна європейська історія вже давно є сильними сторонами відділу. Нові галузі факультету, що спеціалізуються на факультетах, та зацікавлені у аспірантах включають історію Південної Азії, Східної Азії та Латинської Америки. Крім того, відділ навчається в ряді порівняльних і транснаціональних областей, з особливим інтересом до історії релігії, імперій і спадщини, атлантичного світу, міської історії та транснаціональної історії.

Кафедра історії вітає невеликий клас нових аспірантів кожного вересня; Розмір нашої програми забезпечує індивідуальну увагу та значну гнучкість у розробці плану навчання. Всі Ph.D. студентам гарантується фінансування протягом п'ятого року в програмі, припускаючи успішне виконання вимог. Аспіранти набувають досвіду викладання у двосеместровій послідовності історії історії, спочатку як помічники викладання, а пізніше як викладачі, що займаються своїми класами. Викладачі та аспіранти регулярно збираються разом для розмов про ремесло викладання історії.

Історики з Boston College отримують вигоду від нашого розташування в одному з найбільших світових центрів академічного життя. Ряд сусідніх університетів, бібліотек та закладів культури збагачують нашу роботу. Зокрема, постійне співробітництво з випускними програмами в Бостонському університеті, університеті Брандейс і Університеті Тафтса дозволяє нашим аспірантам скористатися чудовою мережею вчених світового рівня. Декілька студентів та викладачів також беруть участь у Центрі європейських досліджень, Центрі Fairbank для досліджень у Східній Азії, Інституті японських досліджень Reischauer та ініціативі Південної Азії в Гарварді, а також з Консорціумом для випускників у MIT. Поточні семінари та серіали лекцій в історичному товаристві Массачусетсу, Публічній бібліотеці Бостона та Музею образотворчих мистецтв об'єднують живі спільноти вчених, зацікавлених у низці підполів та інших дисциплін. Загалом, Boston College пропонує безпрецедентний сайт для вивчення історії. Ми сподіваємося, що Ви розглянете можливість приєднання до нашої процвітаючої інтелектуальної спільноти.

Випускник

Boston College історичного факультету магістрів і докторів наук. програми залучають талановитих студентів зі Сполучених Штатів і по всьому світу. Програма магістратури готує студентів до широкого спектру кар'єри в суспільній історії, освіті, видавництві та в інших місцях. Мета доктора філософії. Програма полягає у виробництві істориків, які є провідними вченими та видатними вчителями. Хоча більшість випускників докторської програми стають академічними істориками, кафедра прагне надавати допомогу студентам, які цікавляться посадами в адміністрації університету, музеях, архівах і дослідницьких інститутах.

Кафедра вже давно має сильні сторони в історії Європи та США, але нові напрямки факультетського досвіду та аспірантів включають Південну та Східну Азію, Близький Схід та Латинську Америку. Кафедра пропонує навчання у різних порівняльних та глобальних сферах, з особливим інтересом до історії релігії, світової та міжнародної історії, Середземного моря, Індійського океану та атлантичного світу.

У вересні департамент історії випускає невелику групу магістрів та докторантів, а невеликий розмір програми забезпечує індивідуалізовану увагу та гнучкість у навчальному плані. Всі Ph.D. студентам гарантується фінансування протягом п'ятого року програми, припускаючи задовільний прогрес у досягненні ступеня. Студенти-докторанти спочатку отримують педагогічний досвід як викладачі, які навчаються в університетській історії, а потім викладають свої власні курси, а також заняття у своїй галузі знань.

Історики з Boston College отримують вигоду від нашого розташування в одному з найбільших світових центрів академічного життя. Ряд сусідніх університетів, бібліотек та закладів культури збагачують всю нашу роботу. Поточне співробітництво з Brandeis, Tufts та Boston University дозволяє нашим студентам скористатися чудовою мережею вчених світового класу. Декілька студентів та викладачів також беруть участь у семінарах та конференціях у Центрі європейських досліджень, Центрі Fairbank для досліджень у Східній Азії, Інституті японських досліджень Reischauer та Центрі Південної Азії в Гарварді, а також у Консорціумі вищих жіночих досліджень MIT

Семінари та лекції в історичному суспільстві Массачусетсу, в Бостонській публічній бібліотеці та в Музеї образотворчих мистецтв об'єднують живі спільноти вчених, які цікавляться історією, а також сусідніми дисциплінами. Історики з Boston College мають доступ до колекцій Boston Library Consortium, мережі з 19 академічних і дослідницьких бібліотек Нової Англії. У підсумку, Бостон не має аналогів для вивчення історії.

Результати навчання

По завершенні Ph.D. випускники повинні мати можливість:

 • Розробляйте власні історичні питання та гіпотези та виконуйте історичний дослідницький проект.
 • Напишіть академічні статті та рецензії на науковому рівні в усвідомленій, зрозумілій прозі.
 • Публікуйте свої дослідження в рецензованих журналах і презентуйте їх на конференціях.
 • Володіють дослідницькою компетенцією на двох мовах (три у випадку середньовічних).
 • Ефективно викладайте курси з історії, як на вступному, так і на високому рівні, в коледжі, 4-річному коледжі або в університеті.
 • Підтримувати професійні та етичні стандарти дисципліни.

Після закінчення магістерських робіт випускники повинні мати можливість:

 • Мати широке знання теорії та досліджень у двох концентраціях або підполях.
 • Продемонструйте більш глибоке знання про одну велику історичну концентрацію або підполе.
 • Ефективно повідомляйте результати досліджень у письмових та розмовних презентаціях.
 • Мати наукову компетентність на одній мові.
 • Підтримувати професійні та етичні норми в дисципліні.

Кандидат наук Програма

Доктор філософії ступінь в історії пропонується з концентрацією в історії середньовіччя, ранньої сучасної європейської історії, сучасної європейської історії, американської історії та історії Латинської Америки. Кафедра також пропонує курсові роботи з Близькосхідної історії та історії Азії.

Протягом першого семестру очного навчання докторанти обирають радника факультету, який контролює успіхи студентів у підготовці до комплексних іспитів та розробці теми дисертації.

Доктор філософії є ступенем дослідження і вимагає особливої відданості та навичок. Незважаючи на те, що ступінь не надається для звичайного дотримання певних правил або успішного завершення певної кількості курсів, існують певні основні вимоги.

Фінансова допомога

Відділ фінансування

Докторанти зазвичай отримують фінансову допомогу у формі наукових асистентів. Ці нагороди включають в себе конкурсну стипендію та стипендію на повне навчання для всіх курсів, пов'язаних з програмою. Студенти-докторанти, як правило, служать викладачами після першого року навчання. Фінансування відновлюється на строк до п'яти років залежно від задовільного прогресу до завершення ступеня.

Ph.D. Очікується, що кандидати пройдуть ступінь на повний робочий день і підтримуватимуть задовільний прогрес у досягненні вимог до ступеня.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... Детальніше

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. Згорнути