Ph.D. з біології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Повідомлення з біологічного факультету в Boston College

Ласкаво просимо на кафедру біології, де дослідження лежать в основі Ph.D. досвіду. Ми прагнемо надати випускникам технічну та інтелектуальну підготовку, необхідну для майбутнього успіху в різноманітній кар'єрі.

Наш відділ добре оснащений сучасними молекулярними, клітинними, геномними, протеомними, біохімічними, візуалізаційними та біоінформатичними дослідженнями. У нас є основні засоби з найсучаснішими інструментальними приладами для дослідження геноміки, флуоресценції та високої роздільної здатності живих клітин і проточної цитометрії, чудових засобів для тварин і значних обчислювальних ресурсів. Ми продовжуємо розвивати наш факультет новими співробітниками, які ще більше зміцнюють наші основні напрямки дослідження: вивчення фундаментальних проблем біології клітини та розвитку, мікробіології та інфекції та біоінформатики.

Кафедра біології складається з тісної групи аспірантів, викладачів, постдокторів та дослідників, які співпрацюють над створенням атмосфери сприятливого навчання та відкриттів. Наш надійний відділ забезпечує полегшення вступу випускників до цієї спільноти вчених. Відділ проводить багато заходів, які створюють сильну інтелектуальну спільноту з біологічного факультету в Boston College і почуття колегіальності серед наших студентів і викладачів, включаючи щорічний відділ біологічного відступу, клуб даних, засідання групи біологічних клітин і засідання групи мікробіологів.

Наша програма прагне до ретельного навчання наших студентів. Вхідний доктор філософії студенти починають свої дослідження шляхом проведення трьох семитижневих ротацій у лабораторіях за їх вибором. Для підвищення комунікативних навичок студентів кожне ротацію закінчується студентами, які представляють дослідження від своїх ротаційних проектів до департаменту. Після завершення трьох ротацій студенти вступають до лабораторій, де вони завершують свої дипломні проекти.

На додаток до досліджень, ми прагнемо розвивати комунікативні навички, необхідні для досягнення різноманітних потенційних кар'єр. Більшість студентів отримують практику в наставництві, працюючи з асистентами студентів. Навички формального представлення наукових даних відпрацьовуються у відомчому Клубі даних. Наші студенти інтегруються в наукове співтовариство за допомогою низки механізмів. На території кампусу студенти мають можливість пообідати з провідними вченими, які представляють свою роботу в нашій відомчій семінарі. Наша програма додатково підсилюється можливостями для участі у тематичних наукових зустрічах та семінарах Великого Бостона. Крім того, кафедра біології надає фінансування для студентів, які відвідують та представляють свої дослідження на місцевих, національних та міжнародних зустрічах.

Місто Бостон може похвалитися дослідницьким співтовариством біомедичних наук, яке надає нашим студентам багато можливостей для співпраці та майбутніх можливостей працевлаштування як в наукових колах, так і в промисловості.

Випускна програма

Огляд випускників

Дослідження лежать в основі досвіду випускника в Boston College . Аспіранти працюють безпосередньо з викладачами в своїх лабораторіях, продовжуючи навчання. Сучасні напрямки факультетської стипендії та експертизи включають біологію клітини та розвитку, мікробіологію та інфекційні хвороби, обчислювальну біологію та біоінформатику. У цих областях навчання кафедра пропонує програму навчання, яка веде до Ph.D. Більш детальну інформацію про науково-дослідну роботу факультету можна знайти на сторінці досліджень. Відділ біології також пропонує сучасні науково-дослідні лабораторії та засоби підтримки основних досліджень, включаючи конфокальну мікроскопію, проточну цитометрію та засоби FACS.

Ступінь магістра пропонується тільки через 5-річну програму BS / MS для нинішніх студентів.

Результати навчання

Результати навчання для студентів, які закінчили Ph.D. з біології включають можливість:

 • Проводити оригінальні, опубліковані дослідження в галузі біології.
 • Сформулюйте нове дослідницьке питання та сформуйте експерименти, необхідні для досягнення успіхів у цій галузі.
 • Продемонструйте широке знання теорії та досліджень у кількох областях біології та глибокі знання конкретної галузі знань.
 • Покажіть розуміння етичних принципів для біологічних досліджень і зможете дотримуватися таких вказівок.
 • Повідомляйте результати своїх досліджень як усно, так і в письмовій формі професійним аудиторіям і аудиторіям.

Кандидат наук Програма

Наш доктор філософії програма забезпечує поглиблений досвід навчання. Основна курсова робота представлена в клітинній біології, біохімії, молекулярній біології, генетиці, біоінформатиці та науковій літературі. Передові факультети доступні в усіх областях факультетської експертизи. Семінарські курси надають студентам постійну підготовку з критичного мислення та усної презентації наукових даних. Досвід досліджень забезпечується роботою в тісній співпраці з викладачами, аспірантами та студентами старших курсів у спільному, сприятливому середовищі.

Зосередьтеся на дослідженнях

Дослідження лежать в основі досвіду біології в Boston College . Кафедра пропонує широкий спектр можливостей для наукових досліджень в таких областях:

 • Мікробіологія та інфекція
 • Біологія клітини та розвитку
 • Біоінформатика

Дослідження

Департамент зобов'язався забезпечити повністю обладнані лабораторії, які підтримують різноманітні дослідження. Дослідники відділу біології мають доступ до сучасних базових лабораторій з інструментальними приладами для обробки зображень, проточної цитометрії, об'єктів для тварин і обчислювальних ресурсів.

Наукові спеціальності
 • Cell
 • Обчислювальна біологія
 • Мікробіологія

Фінансова допомога

Відділ фінансування

Докторанти зазвичай отримують фінансову допомогу у вигляді наукових асистентів і стипендій для навчання. Ці нагороди включають в себе конкурсну стипендію та стипендію на повне навчання для всіх курсів, пов'язаних з програмою. Студенти-докторанти, як правило, служать викладачами після першого року навчання. Фінансування відновлюється на строк до п'яти років залежно від задовільного прогресу до завершення ступеня.

Ph.D. Очікується, що кандидати пройдуть ступінь на повний робочий день і підтримуватимуть задовільний прогрес у досягненні вимог до ступеня.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... Детальніше

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. Згорнути