Ph.D. з фізики

Загальні відомості

Опис програми

Тема

Все дослідження оцінюється 240 кредитами ECTS, містить 8 семестрів і триває 4 роки. З 240 кредитів ECTS 180 ECTS призначені для індивідуальної роботи студента в рамках індивідуальної дослідницької роботи (IRW), а 60 ECTS - для організованих форм навчання. У межах них студент закінчує обов'язкові курси Вступ до наукових досліджень та семінарських занять (3 бали ECTS кожен, загальний вміст 6 ECTS), 30 ECTS організованих форм навчання закінчується студентом у формі роботи з репетитором в обов'язковій особі Науково-дослідницька робота IV (3 бали ECTS), загалом 15 кредитів ECTS) та індивідуальна науково-дослідна робота VI (6 ECTS кредитів) та докторська дисертація (9 ECTS балів). Решта 24 кредити ECTS з 60 ECTS є факультативними, які студент отримує, виконавши три основні факультативні курси (по 6 ECTS кожен) у межах вибраних модулів «Фізика», «Біофізика», «Освітня фізика» та з двома факультативними курсами «Передавальні навички I та II» (3 ECTS) кожен).

В межах IRW кандидат вивчає питання, пов'язані з темою докторської дисертації. Концепцію та ключові ідеї кандидат презентує на курсі Семінар у другому семестрі третього курсу.

Вибір наставника

Як правило, перед вступом на докторантуру студент повинен вибрати трудового наставника, який, як правило, є експертом з одного з предметів докторської програми з фізики. Робочий наставник повинен підтвердити цю заяву в письмовій формі та повідомити в Комісію з аспірантури кафедри фізики. Якщо докторський кандидат не має обраного наставника з роботи на момент зарахування, зарахування не припиняється. Якщо кандидат доктора наполягає на зарахуванні, він повинен призначити робочого наставника перед вступом до навчальної програми на кафедрі фізики, і останній повинен погодитись на це. Прізвище працюючого наставника зазначається при зарахуванні до договору про освіту, підписаного між докторантом та викладачем. Договір визначає зміст та терміни докторантури та обов'язки сторін.

121777_DSCF1933-1.jpg

Підбір модуля та факультативів

На початку дослідження студент за погодженням з наставником роботи вибирає область вивчення: фізика, біофізика або навчальна фізика. Відповідно, він обирає факультативи з різних наборів. Якщо студент хоче мати індивідуально розроблену програму, він вибирає модуль "Фізика", який є найширшим, але якщо він хоче чітко зосередитись на галузі біофізики чи фізики в освіті, він обирає одну з інших два модулі.

Студент вибирає із зазначених вище наборів факультативних предметів за погодженням з потенційним наставником відповідно до наміченої теми докторської дисертації та докторської теми пов’язаної окремої дослідницької роботи. Студенти, які обирають модуль «Фізика», вибирають усі три факультативи з 6 балами ECTS з курсу «Фізика». Студенти, які обирають модуль біофізики, вибирають із трьох факультативних курсів по 6 ECTS кожен, принаймні два з набору БІОФІЗИКИ та максимум один із набору ФІЗИКА. Студенти, які обирають модуль «Освітня фізика», вибирають з трьох факультативних курсів по 6 ECTS кожен, принаймні один із набору ISOPHYSICS, щонайбільше один з набору ФІЗИКА, і щонайменше один з інших акредитованих докторських програм у галузі освіти ( педагогіка, дидактика тощо)

За погодженням з наставником роботи, студент може заробити 12 ECTS від факультативів за цією програмою в інших відповідних акредитованих навчальних програмах, вибір яких повинен бути затверджений Комітетом післядипломної освіти фізичного факультету Маріборського університету.

Завершення навчання

Студент успішно закінчує навчання, коли він / вона завершує всі програмні вимоги, таким чином збираючи загалом не менше 240 балів за ECTS, подаючи письмову докторську дисертацію та успішно захищаючи її. Перш ніж подати докторську дисертацію, кандидат повинен відповідати іншим умовам, які додатково визначені у Правилах докторського навчання докторської школи УМ.

121773__DSC4142-1.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Natural sciences and Mathematics (FNM) was founded in 2006. It came to be when the Faculty of Education broke down into three different faculties. FNM is divided into different departme ... Детальніше

The Faculty of Natural sciences and Mathematics (FNM) was founded in 2006. It came to be when the Faculty of Education broke down into three different faculties. FNM is divided into different departments: Department of Biology, Department of Physics, Department of Mathematics and Computer Sciences and Department of Technical Studies. The vision of the faculty is to be the leading educational, research and applicatory developing center in the region studying the fields of Biology, Ecology, Physics, and Mathematics. It also strives to be the leading center for educating future teachers in Slovenia in different fields such as Science, Mathematics and Technical studies. Згорнути