Ph.D. з фізики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ласкаво просимо на кафедру фізики Boston College

Ласкаво просимо на кафедру фізики Boston College . Основним напрямом нашого відділу є передові дослідження, зосереджені в експериментальній і теоретичній фізиці конденсованих речовин. За порівняно короткий проміжок часу ми стали одним з провідних відділів конденсованих матеріалів в країні. Деякі специфічні напрямки актуальні для надпровідності, фотоелектрики, метаматеріали, термоелектрики, наноструктури та наноматеріали для біосенсування, плазмоніки, плазми, топологічних ізоляторів, нових електронних матеріалів та інших сильно корельованих електронних систем.

Аспіранти діляться в цьому дослідженні, отримуючи технічне та інтелектуальне навчання, необхідне для майбутнього успіху на шляху кар'єри за своїм вибором. До складу кафедри входять 17 викладачів, численні постдокументи та близько 50 аспірантів, всі з яких підтримуються викладанням асистентських або наукових асистентів.

Для наших аспірантів доступні значні науково-дослідні об'єкти. Кафедра фізики постійно вдосконалює та доповнює ці об'єкти і розвиває міцні зв'язки з багатьма зовнішніми установами, включаючи Національну лабораторію Лос-Аламоса, Національну лабораторію Аргонн, Інститут комплексної адаптивної речовини (ICAM), Національну лабораторію Брукхейвена, лабораторію морських досліджень Національна лабораторія високого магнітного поля.

На додаток до курсової роботи та участі в дослідженнях, аспіранти стають членами всесвітньої наукової спільноти. Щотижня проводяться колоквіуми та семінари провідних фізиків з усієї країни та світу. Кафедра є тісною спільнотою вчених, а також частиною процвітаючого бостонського інтелектуального та наукового співтовариства, що дозволяє співпрацювати між місцевими університетами.

Після багатьох років навчання і досліджень, ми посилаємо наших молодих фізиків у світ на успішну кар'єру в багатьох областях, включаючи академічні, промислові та державні посади. Якщо ця спільнота є привабливою для вас, ми запрошуємо вас дізнатися більше про нашу яскраву наукову середовище, завітавши до bc.edu/physics.

Випускна програма

Щорічно кафедра фізики Boston College вітає приблизно десять нових студентів у своїй програмі. Вони переслідують доктора філософії. і ступінь магістра в різних теоретичних і експериментальних дослідницьких програмах, включаючи:

 • Фотоніка і плазмоніка
 • Сильно корельовані матеріали і нетрадиційна надпровідність
 • Матеріали для відновлюваної енергії (термоелектрики, фотоелектричні елементи, водневі паливні елементи)
 • Топологічні матеріали
 • Біологічна фізика, неврологія
 • 2D атомні кристали і тонкі плівки
 • Квантова інформаційна наука

BC випускники пішли на успішну кар'єру в широкому діапазоні областей, а також за межами фізики, включаючи, серед іншого, енергетичний секретар Ернест Моніс. Знайдіть неповний список наших нещодавніх випускників. Студенти готуються до широкого кола кар'єри, включаючи наукові дослідження, викладання та промисловість. Унікальне середовище відділу фізики до н.е. орієнтоване на підхід з високим рівнем спільної роботи, де студенти формують життєво важливу частину спільноти. На додаток до роботи з факультетом фізики до н.е., студенти мають доступ до найсучасніших засобів і часто працюють в інтегрованих наукових групах з викладачами з хімії, біології, неврології або сусідніх установ.

Всі студенти, які мають добру репутацію, отримують фінансову підтримку з можливістю розпочати дослідження вже влітку, що передує їх першому курсу. Студенти, які мають репутацію, отримують повну фінансову підтримку у формі викладання асистентських і дослідницьких асистентів, медичного страхування, а також ремісії за навчання, яка покриває повну вартість навчання.

Результати навчання

Після закінчення аспірантури студент повинен розробити наступне:

 • всебічне знання основних напрямів фізики
 • детальне знання конкретної галузі (ів) фізики
 • здатність проводити дослідження в конкретній галузі фізики
 • вміння ефективно спілкуватися з науковими та загальними темами з фізики
 • здатність викладати і пояснювати концепції у фізиці студентам та ін
 • готовність вступити до кар'єри в галузі фізичних досліджень, викладання або суміжних професій

Кафедра оцінюватиме результати навчання студентів та змінювати програму відповідно до вимог, щорічно, щоб допомогти студентам краще досягти цих цілей.

Кандидат наук Програма

Студенти в докторській програмі можуть здобути ступінь магістра та доктора філософії. в різних теоретичних і експериментальних дослідженнях, включаючи:

 • Фотоніка і плазмоніка
 • Сильно корельовані матеріали і нетрадиційна надпровідність
 • Матеріали для відновлюваної енергії (термоелектрики, фотоелектричні елементи, водневі паливні елементи)
 • Топологічні матеріали
 • Біологічна фізика, неврологія
 • 2D атомні кристали і тонкі плівки

Випускники програми пішли на успішну кар'єру в широкому спектрі галузей, а також поза фізикою, включаючи, серед іншого, колишнього міністра енергетики США Ернеста Моніза. Студенти готуються до широкого кола кар'єри в різних сферах, включаючи наукові дослідження, викладання та промисловість. Відділ орієнтований на підхід з високим рівнем спільної роботи, де студенти є важливою частиною спільноти. На додаток до роботи з факультетом фізики до н.е., студенти мають доступ до передових технологій і часто працюють в інтегрованих наукових групах з викладачами з хімії, біології, неврології або сусідніх установ.

Фінансова допомога

Відділ фінансування

Докторанти зазвичай отримують фінансову допомогу у формі наукових асистентів. Ці нагороди включають в себе конкурсну стипендію та стипендію на повне навчання для всіх курсів, пов'язаних з програмою. Студенти-докторанти, як правило, служать викладачами після першого року навчання. Фінансування відновлюється на строк до п'яти років залежно від задовільного прогресу до завершення ступеня.

Ph.D. Очікується, що кандидати пройдуть ступінь на повний робочий день і підтримуватимуть задовільний прогрес у досягненні вимог до ступеня.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... Детальніше

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. Згорнути