Ph.D. у сфері цивільної та екологічної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Наш відділ пропонує унікальну міждисциплінарну програму випускників, яка дозволяє розробляти творчі рішення для реальних інженерних проблем.

Наші студенти мають доступ до передових наукових досліджень і технологій, високих досягнень, енергійних і доступних викладачів, а також інноваційних і гнучких навчальних програм, ми постійно входимо до числа найкращих інженерних програм US News і World Report.

Дізнайтеся, чому наша програма повинна стати вашим першим вибором. Це ваша можливість бути частиною виняткової інженерної програми.

Зони фокусування

Ми пропонуємо програми вищої цивільної та екологічної інженерії на Ph.D. рівнів у трьох напрямках, в яких ми створили сильні і освітні та дослідницькі позиції:

Розширені інфраструктурні системи (AIS)

Сфера освіти та досліджень АІС зосереджена на дослідженні та застосуванні нових інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для вдосконалення проектування, будівництва та експлуатації інфраструктурних систем.

Екологічна інженерна стійкість та наука (EESS)

Сфера освіти та досліджень EESS зосереджена на якості повітря, якості води, рекультивації, промисловій екології, стійкому будівництві, енергетиці та навколишньому середовищу, а також нанотехнологіям навколишнього середовища. Цей напрямок спрямований на надання навичок, інструментів аналізу та технологій для задоволення сучасних екологічних проблем та проблем сталого розвитку.

Механіка, матеріали та обчислення (MMC)

У сфері освіти та досліджень ГМК основна увага приділяється науковому розумінню та практичному застосуванню комплексної поведінки матеріалів за допомогою комп'ютерних методів моделювання для аналізу деформації, течії та відмови природних та інженерних матеріалів.

Наші випускні програми підтримують прагнення до досконалості у сфері освіти та досліджень і пропонують додаткові переваги, які задовольняють потреби наших студентів.

Гнучкість

Як аспірант у нашій програмі, ви можете працювати зі своїм радником факультету для розробки індивідуально орієнтованої програми. Це дозволяє продовжувати навчання відповідно до ваших професійних інтересів і цілей.

Ваші індивідуальні програми можуть бути спрямовані на більш фундаментальні інженерні науки, або більш застосовані інженерні розробки або розробки, залежно від ваших індивідуальних цілей кар'єри.

Ми також заохочуємо студентів з різних освітніх програм до навчання в аспірантурі.

Підтримуюче освітнє співтовариство

Як студент ЦСЄ, ви будете насолоджуватися колегіальним, сприятливим і поважним кліматом з винятковим співвідношенням студент / факультет. Ви дійсно будете частиною спільноти.

Насправді, багато випускників підтримують свої відносини з відділом протягом усієї своєї професійної кар'єри. Наші випускники різноманітні та глобальні, і наш Центр кар'єри та професійного розвитку працює невпинно, щоб розмістити студентів з провідними інженерними фірмами по всьому світу.

Поки ви студент, у вас буде багато можливостей для навчання та зустрічей для роботи і співпраці з однокласниками.

Докторантам призначається робочий стіл на кафедрі і також надаються персональні комп'ютери після закінчення докторського кваліфікаційного іспиту. Всі офіси та комунальні приміщення мають особисті або спільні комп'ютери, підключені до кампусу та всесвітньої мережі.

Ph.D. у сфері цивільної та екологічної інженерії

Наш доктор філософії студенти беруть участь в освіті та наукових дослідженнях, які прагнуть розвивати основи інженерних наук у цивільних та екологічних інженерних дисциплінах. Докторанти розробляють індивідуальну програму навчання в одній з трьох основних напрямків:

 • Розширені інфраструктурні системи (AIS)
 • Екологічна інженерія, сталий розвиток та наука (EESS)
 • Механіка, матеріали та обчислення (MMC)

Ми прагнемо розвивати стан знань і мистецтво в тому, як інженерні проблеми формулюються, інтерпретуються і вирішуються завдяки нашим дослідженням.

Ми дуже міждисциплінарні, часто наближаються до проблем з командами викладачів та студентів, які приносять різні навички, знання та методи з різних дисциплін. Ми представляємо наші результати на конференціях, публікуємо у високоякісних журналах і передаємо наші результати особам, які приймають рішення, та громадськості через різні урядові та приватні комітети, ради та консультативні ради.

Прямий вступ Ph.D.

Якщо ви зацікавлені в кар'єрі в галузі наукових досліджень і закінчили з дипломом інженера або пов'язаної з нею технічної галузі від акредитованого insitituion ви можете подати заяву як безпосередній вступ докторської дисертації. студент.

Студенти з безпосереднім вступом повинні виконати вимоги до ступеня магістратури перед початком докторантури. навчання, але не доведеться звертатися до Ph.D. програми після закінчення їх MS навчання.

Студенти з безпосереднім вступом зобов'язані успішно закінчити докторську кваліфікаційну експертизу.

Ph.D. Зони фокусування

Ряд впливів на побудовані та природні умови призведе до майбутніх дослідницьких потреб та можливостей у цивільній та екологічній інженерії. Оскільки населення світу продовжує рости і концентруватися в міських районах, вона оподатковує всі форми існуючої інфраструктури і створює значні питання якості навколишнього середовища.

У той же час значна частина інфраструктури в розвинених міських районах старіє і знаходиться в поганому стані. У міру зміни клімату, погодні умови як у міських, так і в сільських районах також змінюватимуться і створюють нові виклики як для побудованого, так і для природного середовища у вигляді більш інтенсивних і частих явищ, повені та зсувів.

Кожен з наших спеціалізованих напрямків служить для вирішення цих реальних завдань, що стоять перед професіоналами в галузі цивільної та екологічної інженерії.

 • Розширені інфраструктурні системи (AIS)
 • Екологічна інженерія, сталий розвиток та наука (EESS)
 • Механіка, матеріали та обчислення (MMC)

Студенти, які закінчили ступінь магістра з інженерії в Карнегі-Меллоні або іншій установі, мають право подати заяву на отримання ступеня доктора філософії. програми з цивільної та екологічної інженерії. Студенти, які закінчили вимоги MS в Carnegie Mellon, які хочуть продовжити, повинні офіційно звернутися до Ph.D. програми.

Як багато часу це займе?

Для завершення доктора філософії, як правило, не менше чотирьох років навчання в магістратурі за межами ступеня бакалавра, або три роки післядипломної освіти за межами ступеня магістратури.

Що таке форма Ph.D. кваліфікаційний іспит?

Ph.D. Кандидати повинні скласти кваліфікаційний іспит, який складається з двох частин:

 1. Всебічне обстеження
 2. Дипломна робота

Для отримання детальної інформації про вимоги до ступеня кандидата наук. студенти, будь ласка, відвідайте наш Ph.D. Розділ вимог.

Які вимоги до курсу Ph.D. програми?

Ніяких формальних вимог до курсу Ph.D. у програмі інженерної та інженерної розробки. Більшість кандидатів наук студенти проходять певні курси для підготовки до іспиту кандидата та / або надають додатковий досвід для обраної області досліджень.

Ph.D. Фінансування

Дослідницькі асистенти

Багато наших аспірантів, які проводять дослідження у відділі (як правило, студенти-докторанти та, у деяких випадках, студенти магістратури), отримують фінансову допомогу у вигляді наукових асистентів, що охоплюють навчання, плату за технологію та стипендію на витрати на проживання за календарний рік (включаючи літо) до п'яти років, доки досягнуто достатнього прогресу до завершення ступеня. Кошти на асистентські дослідження зазвичай походять від зовнішніх дослідницьких контрактів або грантів або коштів, наданих стипендіями з США та інших країн. Студенти зобов'язані платити за медичне страхування, діяльність та транспортні витрати, а також книги та курсові матеріали. Окрім того, на відстані пішої досяжності від кампусу розміщується житло поза кампусом.

Студенти, які отримали наукову асистентську посаду, зобов'язані присвячувати приблизно 20 годин на тиждень в навчальній та дослідницькій діяльності, крім того, вони повинні присвячувати свою курсову діяльність, яку ми вважаємо невід'ємною частиною їхньої випускної освіти.

Доктор фіз.-мат. студенти та деякі студенти, які працюють над дослідницькими проектами, беруть участь у дослідженнях під керівництвом факультету.

Аспіранти відбираються для того, щоб отримувати пропозиції з асистентського дослідження, виходячи з таких факторів:

 • Кваліфікація та попередня ефективність студента (на основі стенограм, іспитів та рекомендацій)
 • Інтереси студента, викладені у їхній "Записці"
 • Наявність зовнішніх фінансованих дослідницьких контрактів у зазначених сферах їхньої зацікавленості
 • Конкурентоспроможність студента в межах більшого пулу висококваліфікованих претендентів

Викладачі, які мають дослідницькі проекти, пов'язані з вашою сферою інтересів, можуть зв'язатися з вами та розпочати обговорення ваших інтересів та компетенцій. Будь ласка, знайте, що ці взаємодії є дуже важливими в процесі прийняття рішення RA. Візьміть їх серйозно і відповідайте своєчасно і відповідально.

Ph.D. Стипендії

Наш відділ може запропонувати стипендії CIT Dean's (повне покриття навчання за один рік та 1500 доларів підтримки для використання від імені студента) для кваліфікованих, докторантів першого курсу, допущених до програми. Студенти, обрані для отримання цієї стипендії, будуть повідомлені про нагороду у своєму листі-пропозиції.

Кафедра також заохочує всіх прийнятих студентів подати заявку на всі стипендії, на які вони мають право, до приєднання до університету. Студенти, які отримали підтримку, все одно матимуть користь від стипендій, що дозволить підвищити гнучкість у виборі теми дисертації, а також підвищить стабільність фінансування досліджень.

Кілька стипендій, які студенти зазвичай подають до приїзду до Карнегі-Меллона, включають:

 • Національний науковий фонд
 • EPA-STAR
 • Національна оборонна наука та техніка
 • Національний консорціум фізичних наук

Якщо ви хотіли б зв'язатися з вашим консультантом щодо листа підтримки або допомоги у подальшому розробці заяви про цю заявку, будь ласка, не соромтеся зробити це.

Програма стипендій GEM

Національний консорціум для випускників ступенів для меншин в галузі машинобудування і науки, Inc (GEM), некомерційна організація, була створена для надання допомоги недостатньо представленим групам (афроамериканці, корінні американці та американці-латиноамериканці) на магістерських та докторських рівнях у машинобудуванні та фізична наука.

Інженерний коледж із задоволенням підтримує програму стипендій GEM, пропонуючи щедрі нагороди отримувачам програми GEM MS Engineering Fellowship Programme. Кілька відібраних заявників матимуть право на отримання нагороди, що збільшує внесок GEM у стипендію і допоможе покрити ваші загальні витрати на відвідування програми MS на КМУ.

Цикл застосування цих трьох програм - 1 липня - 15 листопада.

GAANN Ph.D. Стипендія: АІС - Транспорт і вода

Зараз ми приймаємо заявки від кваліфікованих студентів для нашого новоствореного GAANN (аспірантська допомога в областях національної потреби) Ph.D. Програма стипендій в системах передової інфраструктури. Ця престижна стипендія підтримує навчання та підготовку студентів у галузях, визначених як сферу критичної національної потреби, і фінансується Міністерством освіти США.

Ph.D. Нетрадиційні студенти

Частина д.т.н. Студенти

Заочне навчання Зарахування є можливим для студентів у особливих обставинах, таких як студенти, які прагнуть здобути ступінь доктора філософії. неповний робочий день при збереженні зовнішньої зайнятості. Проте, всі кандидати наук. студенти повинні виконувати мінімальні вимоги щодо постійного проживання. Міжнародні студенти можуть мати вимоги, пов'язані з візовими обмеженнями.

Усі за сумісництвом Ph.D. Кандидати повинні пройти один навчальний рік (два повних семестри) у резиденції на території кампусу після початку навчання в Ph.D. програми. Два семестри повного робочого дня в резиденції не повинні бути безперервними, однак принаймні один семестр повного робочого дня має бути завершений до семестру, в якому студент приймає кандидатську дисертацію. кандидатський іспит. Мета вимога про проживання полягає в тому, щоб забезпечити, що всі кандидати Випускники витрачали час на тісну взаємодію з членами факультету ЦСЄ та аспірантами як частину їхнього доктора філософії. досвіду. Час проживання також забезпечує адекватну можливість для підготовки та завершення доктора філософії. кваліфікаційні іспити на початку аспірантури. Отже, студенти, які мають намір стати кандидатом наук. Кандидати повинні проконсультуватися з консультантами факультету щодо відповідного формату та термінів їх кваліфікаційних іспитів та місця проживання до або після ініціації доктора філософії. дослідження. Особливі ситуації можуть вимагати внесення змін до вимоги про проживання, наприклад, досягнення кандидата наук. ступінь співробітника Карнегі Меллона. Петиції про внесення змін до вимоги про проживання повинні бути схвалені керівником департаменту та деканом з питань вищої освіти та факультету.

Заочне навчання Студенти Центральної та Східної Європи повинні бути зареєстровані як мінімум п'ять (5) одиниць за кожний семестр до іспиту на пропозицію. Після завершення іспиту на пропозицію, студенти переводяться в статус АБР і мають право подати петицію до зменшених одиниць.

Стажер Ph.D. Студенти

Стажер Ph.D. Програма є неповною програмою, призначеною для студентів, зацікавлених у тісному взаємодії з професійною практикою в галузі, консалтингу або уряду під час їхнього Ph.D. дослідження.

Вимоги до програми

 • Один рік постійного проживання в Карнегі-Меллоні
 • Стажер Ph.D. студенти можуть зареєструватися на неповний робочий день для семестрів, які не є резидентами. Протягом цих семестрів студенти-заочники у Центральній та Східній Європі повинні зареєструватися на мінімум п'ять одиниць кожного семестру до іспиту на пропозицію. Після завершення іспиту на пропозицію, студенти переводяться в статус АБР і мають право подати петицію до зменшених одиниць.
 • Задовільне завершення екзамену з двох частин (кандидатський екзамен та іспит на дисертацію)
 • Офіційна домовленість з промисловим спонсором, що включає в себе регулярний час виходу на роботу в університетському містечку, коли не повний робочий день, спів-консультант для дисертації і зобов'язання надавати підтримку для завершення доктора філософії. науково-дослідна робота.
 • Завершення і публічний захист дисертації.

Кожен стажер Ph.D. Програма буде іншою та пристосованою до індивідуального студента та промислового спонсора. Програма, включаючи формалізований графік, ґрунтується на угодах між студентами, промисловими спонсорами та департаментом інженерних розробок. Дисертаційне дослідження повинно бути визначене в області, де виробничий спонсор має або планує мати, діяльність достатнього рівня і складності, щоб стати основою доктора філософії. дипломна робота.

Вища освіта

Готові заявки?

Всі заявки подаються в Інтернеті через Інженерний коледж КМУ.

Після створення облікового запису система надішле вам електронний лист. Цей PIN-код, разом з паролем, дозволяє зберігати вашу програму протягом декількох сеансів. У вашому обліковому записі ви можете контролювати стан вашої програми та переглядати своє рішення про допуск.

Терміни подання заявки
 • Весна: 15 вересня
 • Восени: 5 січня
Що потрібно включити до програми

Ваша заявка буде включати:

 • Заявочний внесок у розмірі $ 75USD
 • Онлайн-заявка
 • Три рекомендаційні листи
 • Завантажені неофіційні транскрипти (Офіційні стенограми будуть запитуватися при вступі)
 • Питання есе
 • CV / Резюме
 • Результати тестів GRE - будь ласка, отримайте бали, які безпосередньо надсилаються до КМУ за допомогою ETS.

Ваші офіційні оцінки GRE та TOEFL з ETS та IELTS є єдиними документами, які повинні бути надіслані до Приймальної комісії. Будь ласка, НЕ надсилайте будь-які інші паперові документи до Приймальної комісії CEE Graduate, такі як резюме / резюме, публікації, офіційні стенограми, фінансові документи або сертифікати, оскільки вони не будуть включені до вашої справи на розгляд приймальної комісії.

Якщо у вас є публікації, які ви хотіли б, щоб приймальний комітет переглянув, будь ласка, посилайтеся на них у своєму онлайн-резюме.

Будь-який додатковий друкований матеріал, відправлений у відділ прийому випускників Центральної та Східної Європи, буде відхилено.

Звіт про тестування

 • ETS
  • Установа / Школа Код: 2074
  • Код відділу GRE: 1102
  • Код кафедри TOEFL: 65
 • Мінімальна прийнятна оцінка TOEFL 84
 • IELTS
 • Будь ласка, зв'яжіться з вашим центром тестування IELTS і попросіть, щоб ваші результати були відправлені в електронному вигляді за допомогою системи IELTS. Інституційний код НЕ потрібно, але результати тестів повинні бути направлені до Carnegie Mellon University - цивільної та екологічної інженерії. Усі тестові центри IELTS у всьому світі можуть надсилати результати електронним шляхом до нашого закладу.
 • Мінімальна прийнятна оцінка IELTS - 7,0
Інформація про заявника, що не володіє англійською мовою

Якщо ваша рідна мова не є англійською, то вам потрібно буде скласти іспит TOFEL або IELTS для перевірки володіння англійською мовою. Ці показники повинні бути надіслані нам безпосередньо від тестового агентства.

Якщо ви відвідували та закінчили чотирирічну ступінь бакалавра в університеті чи коледжі в Сполучених Штатах, вам може бути надано право на відмову від тестування. Зверніться до нашої випускної комісії для отримання інформації про відмови від тестування.

 • Мінімальна прийнятна оцінка TOEFL 84
 • Мінімальна прийнятна оцінка IELTS - 7,0
Студенти з дипломом за межами техніки

Хоча багато хто з наших студентів отримали ступінь з цивільного будівництва, ми визнали осіб з різними галузями техніки, науки та інформаційних технологій.

Студенти повинні мати ступінь бакалавра, щоб бути допущеним до програми випускників у Центральній та Східній Європі, і повинні мати закінчений набір основних курсів з математики та науки.

Вам буде запропоновано завантажити заповнену форму аудиту курсу з онлайн-заявкою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Department of Civil and Environmental Engineering (CEE) is part of the College of Engineering at Carnegie Mellon University. We offer a number of programs and areas of study that are consistently ... Детальніше

The Department of Civil and Environmental Engineering (CEE) is part of the College of Engineering at Carnegie Mellon University. We offer a number of programs and areas of study that are consistently ranked among the top programs nationally. Our research is organized into three major focus areas: Advanced Infrastructure Systems, Environmental Engineering, Sustainability, and Science, and Mechanics, Materials, and Computing. Згорнути