Ph.D. у філософії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ласкаво просимо на кафедру філософії в Бостонському коледжі

Випускні програми філософії Бостонського коледжу залучають талановитих студентів з усього світу. Ми пропонуємо магістерські та докторські ступені, що охоплюють всі періоди історії філософії та різноманітність філософських підходів.

Кафедра філософії відзначається своєю силою в історії філософії, сучасної континентальної філософії та практичної філософії, включаючи етику та соціально-політичну філософію. Крім того, кафедра пропонує дві міждисциплінарні програми: філософію та право, філософію та богослов'я. Програма також включає дослідження азіатської філософії та діаспори.

Кожен вересень наша докторська програма допускає невелику групу нових студентів, які відразу ж вітаються в якості наукових асистентів. Досвід роботи з створеним вченим покликаний допомогти студенту вивчити деякі базові навички філософських досліджень і встановити відносини наставництва з одним або кількома викладачами. Гнучкість програми забезпечує індивідуалізовану увагу при розробці плану прийому на кафедру філософії в коледжі Бостона. Всі Ph.D. студенти мають фінансування через свій п'ятий рік програми (четвертий рік, якщо вони вступають з магістерською програмою), припускаючи успішне виконання вимог. Докторанти набувають досвіду викладання в двосеместровій філософії основного курсу Університету. Протягом перших двох років існує навчальний семінар, що допоможе підготувати докторантів до розробки власних навчальних планів і забезпечити зворотний зв'язок з навчанням; після цього відбуваються поточні візити до класу.

Програма магістратури допускає додаткову групу студентів, які поділяють один і той же факультет, курси та інші ресурси для вивчення філософії, включаючи мовну підготовку.

Філософія в Бостонському коледжі виграє від нашого розташування в районі Бостона, багатого центру академічного життя, включаючи університети, бібліотеки та культурні заклади, які допомагають у всіх аспектах нашого дослідження та наукового обміну. Є можливості для навчання за кордоном у вибраних університетах.

Ми запрошуємо Вас розглянути можливість приєднатися до нашої процвітаючої інтелектуальної спільноти, коли ми продовжуватимемо вивчати багаторічні проблеми філософії.

Випускник

Кафедра філософії пропонує магістерську програму, кандидат технічних наук. Програма, і дві міждисциплінарні програми: спільна магістра з філософії та богослов'я, і подвійні ступені з філософії і права (MA / JD і Ph.D./JD).

Важливою особливістю цих програм є широкий і різноманітний набір курсів для аспірантів кожного семестру. Вони охоплюють історію та проблеми філософії, дозволяючи зосередитися в наступних областях: антична філософія, середньовічна філософія, сучасна філософія, феноменологія і сучасність Континентальна філософія, етика, соціальна та політична філософія, філософія права, філософія релігії, епістемологія, філософія науки. Відділ пов'язаний з такими науково-дослідними центрами, як Інститут Лонерган, де проживають кілька наукових журналів. Члени кафедри відомі на національному та міжнародному рівнях і беруть участь у передових дослідженнях.

Крім того, щорічно кафедра приймає багато спікерів з США та за кордоном (через власні серії лекцій, або консорціуми, такі як Бостонський районний колоквіум у давній філософії), і запрошує видатного вченого бути професором, що відвідує Гадамера, і навчати чотирьох людей шість тижнів.

Крім того, студенти можуть проходити відповідні курси випускників у інших відділеннях Бостонського коледжу (наприклад, політологія, богослов'я) і можуть скористатися більш широкими інтелектуальними пропозиціями Бостона завдяки участі Бостонського коледжу в Консорціумі Бостонського району, який дозволяє їм перехресне реєстрацію за один курс на семестр в Бостонському університеті, Університеті Тафтса або Університеті Брандейс. За заявою вони також можуть брати участь у Консорціумі випускників у жіночих дослідженнях та Бостонському теологічному інституті.

Бостонський коледж - це приміський кампус, розташований на західному краю міста Бостон. Кілька коледжів і університетів, включаючи Бостонський університет, MIT і Гарвардський університет, легко дістаються на громадському транспорті. Обмін ідеями між викладачами та студентами коледжів і університетів Бостонської області є багатим і різноманітним.

Результати навчання

Випускні програми

Студенти в магістратурі та кандидатських дисертаціях. програми з філософії будуть

 • продемонструвати широке і витончене розуміння історії західної філософії (античної, середньовічної, сучасної та сучасної), тобто вміти передавати інформацію про окремих авторів і тексти, констатувати зв'язки між основними авторами і текстами, а також пояснити, як окремі тексти та автори вписуються в загальний рух західної філософії; здатність сформулювати оповідання про цю традицію; у випадку магістрантів і кандидатів наук. студенти, які закінчують свій перший курс у програмі, вміють добре спілкуватися з історією західної філософії, а також про дві головні системні сфери філософії (метафізика, епістемологія, етика, природна теологія / філософія релігії, соціальна / політична філософія) .
 • продемонструвати складне читання та інтерпретацію філософських текстів, тобто визначити основну тезу тексту, пояснити дисертацію, детально окреслити основні аргументи на підтримку дисертації та визначити основні передумови, що лежать в основі тексту; контекстуалізувати філософські тексти та питання досить складним чином, тобто знайти їх у відповідних історичних контекстах, показати усвідомлення історичного фону філософських питань і показати пильність у відмінностях між філософськими жанрами.
 • продемонструвати складне розуміння та оцінку філософських аргументів, тобто розрізняти передумови і висновки, розрізняти питання логічної обгрунтованості від питань, що стосуються істини або хибності приміщень, вибирати і пояснювати неоднозначні терміни, визначати припущення і виділяти найбільш помітні сильні або слабкі сторони аргументу.
 • продемонструвати витончену здатність писати про філософські тексти та проблеми, тобто викладати філософську тезу, пояснювати дисертацію, конструювати аргументи або аргументи на підтримку дисертації, відповідати на можливі непорозуміння або заперечення тезу, а також щодо альтернативних інтерпретацій текстів та альтернативних позицій з цих питань.
 • продемонструвати здатність обстежувати та вибирати середню літературу, яка відповідає їхній роботі, а також здійснювати справедливе та ефективне використання цієї вторинної літератури.
 • продемонструвати складну здатність розрізняти філософські претензії від інших типів претензій, тобто розпізнавати і артикулювати відмінності між філософськими твердженнями і, наприклад, історичними і природничо-науковими твердженнями, коли представлені ці різні типи претензій; бути в змозі пояснити тексти, в яких претензії різних видів не тільки знаходяться поруч, але навіть плутають.
 • продемонструвати досить витончене розуміння таких філософських питань, як природа і сфера людського пізнання, сенс людської особистості, хороше життя і моральний обов'язок, соціальні і політичні аспекти людського існування, відносини віри і розуму, і існування і природу Бога. Це досить витончене розуміння передбачає можливість висловити головні питання в більшості, якщо не в усіх цих галузях, які головні відповіді на ці питання, які основні джерела доказів стосуються цих відповідей; обговорювати аргументовану позицію щодо принаймні деяких з цих питань; і продемонструвати розуміння того, що вони роблять і не знають про ці різні питання.
 • у випадку кандидата наук. студенти, демонструють здатність чітко і ефективно спілкуватися з філософськими текстами і питаннями, згаданими вище.

Спільна магістра з філософії

 • Продемонструйте робоче розуміння фундаментальних текстів, голосів, розмов і дебатів, які сформували історію філософії та теології в західній традиції (древній, середньовічний, сучасний і сучасний);
 • Цінуйте і систематично залучайте історичну та постійну взаємодію між філософією та теологією в західній традиції, особливо якщо воно стосується питань Бога, розуму, одкровення, віри, мови, доктрини, культури та людського досвіду;
 • Цінуйте і конструктивно займайтеся різними жанрами, методами, стилями, цілями та історичними контекстами філософсько-богословського дослідження;
 • Розробити програму навчання в консультації з радником, що включає концентрацію в одній з таких сфер: Віра, Наука і Філософія; Основи філософії та теології; Середньовічна філософія і теологія; і філософія і релігії.
 • Продемонструйте витончену здатність писати та говорити про філософські та богословські тексти та питання за допомогою семінарів-випускників, вивчення мови, комплексного іспиту та додаткової дисертації.

Докторантура

Докторська програма вже давно присвячена вивченню історії філософії з особливою увагою до подій у сучасній європейській думці. Воно, проте, віддано плюралізму, різноманітності та включенню, з цілим рядом курсів у англо-американській філософії, а також ряді вчених, які тісно співпрацюють з сучасною етикою, соціальною та політичною філософією, критичною філософією раси, епістемологією, філософією науки, і філософія релігії. Ми переконані в важливості міждисциплінарної роботи, активних, формальних програм філософії та права, психоаналітичних досліджень, лонерганських досліджень, середньовічної думки, філософії та теології. Ми розвиваємо сильне почуття як американського, так і міжнародного контексту для нашої роботи, з кількома викладачами, пов'язаними з Європою, Азією, Південною Америкою та Австралією.

Вхід

Кафедра зазвичай може приймати п'ятьох нових студентів до докторської програми щорічно. Їх навчання повністю фінансується, шляхом ремісії за навчання та стипендій (аспірантів випускників та стипендій для викладання) протягом п'яти років (чотири для тих, хто вже має магістратуру, коли вони входять до програми). Студенти з зовнішнім інституційним фінансуванням (наприклад, Фулбрайтом) можуть бути допущені додатково після вивчення їхнього досьє. Студенти, які вступають до програми без магістратури, отримують магістратуру на шляху до кандидатської дисертації.

Навчання з викладання та досліджень

Кафедра підкреслює важливість підготовки докторантів до викладання, філософських досліджень та письменства. Студенти докторантури дотримуються «Навчального плану професійного розвитку», присвяченого кожній з цих сфер, що готує їх до наукової кар'єри. Протягом першого року програми докторант тісно співпрацює з викладачами як науковий співробітник та відвідує навчальний семінар для підготовки до викладання власного двосеместрового вступного курсу з філософії в наступні роки. Студенти навчають кожну з наступних трьох років і продовжують брати участь у навчальному семінарі протягом другого року навчання. Навчальний семінар, орієнтований на видавництво та на чолі з викладачем, збирається протягом навчального року. Студенти можуть брати участь у повному обсязі докторантури. Інші засідання готуються до бібліографічних досліджень, інформують про основні тенденції поточної стипендії тощо. Нарешті, студентам гарантується останній рік фінансування наукових досліджень і письмової роботи без будь-яких інших зобов'язань, ніж написання дисертацій.

Студентське життя на кафедрі

У будь-який момент часу на різних етапах програми активно працюють близько сорока студентів, більше половини з яких знаходяться на території університету. Багато наших студентів походять з інших країн, включаючи Чилі, Китай, Колумбію, Конго, Індію, Італію, Іспанію, Великобританію та В'єтнам. Ті, хто з Сполучених Штатів, походять з широкого кола ліберальних коледжів і університетів, до узбережжя. Деякі з них витрачають частину свого часу на проведення програми за кордоном (наприклад, в останні роки Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Велика Британія). Студенти щороку проводять кілька живих дослідницьких груп і організовують принаймні одну велику конференцію кожний семестр (наприклад, семінар з сучасної філософії восени та конференцію аспірантів навесні; див. Випускницьку діяльність). Існує також щорічний позашляховий день спільноти, на якому викладачі та докторанти проводять розширене обговорення професійних та соціальних проблем, вибраних студентами. Деякі кошти доступні для надання допомоги аспірантам, які надають статті на наукових конференціях. Див. Також розділ «Ресурси» у довіднику для аспірантури.

Додаткова інформація

Курсова робота

Загальна курсова робота, необхідна для кандидата наук. 16 курсів (48 кредитів). Студентам, які вступають до програми з магістра філософії, можуть бути надані кредити на строк до шести курсів (18 кредитів) до цієї вимоги, але вони повинні взяти мінімум десять курсів (30 кредитів) у програмі. Студенти, які вступають до програми без магістратури, отримують магістратуру на шляху до кандидатської дисертації.

Дослідницький асистент

Студенти-докторанти, які фінансуються БК, є науковими помічниками в перший рік навчання і несуть загальну суму до 20 годин на тиждень служби факультету філософського факультету.

Навчальна стипендія

Студенти-докторанти, які фінансуються КБ, служать викладачами з другого по четвертий курс (третій рік для студентів, які вже мали ступінь магістра при вступі до програми). Співробітники викладачів відповідають за викладання однієї одиниці філософії особи I в осінньому семестрі та філософії особи II у весняному семестрі. Опис курсу зараз:

Цей курс знайомить студентів з філософською рефлексією та її історією через презентацію та обговорення праць великих мислителів з давніх, середньовічних, сучасних та сучасних періодів. Курс розрахований на те, щоб показати, як фундаментальні і тривалі питання про всесвіт і людські істоти повторюються в різних історичних контекстах і з цілого ряду підходів і методів. Особлива увага приділяється етичним темам, таким як природа людини, основа прав людини та відповідні обов'язки, проблеми соціальної справедливості.

Семінар з викладання

Забезпечити докторантуру студенти з необхідною педагогічною підготовкою та наглядом, кафедра потребує першого та другого курсів. студенти, які є або стануть стипендіатами для участі протягом чотирьох семестрів у серії навчальних семінарів. Цей курс слід приймати протягом навчального року до першого року навчання і першого року навчання (тобто, як правило, перші два роки навчання). Ці семінари стосуються таких питань, як підготовка навчальних планів і графіків іспитів, основи мистецтва викладання, оцінювання та консультування. Кожен студент представляє зразок навчального плану, який потім обговорюється групою. Навчальний семінар зустрічається шість разів на семестр, як правило, в понеділок після обіду. Семінар не враховується у докторантурі з 16 курсів (48 кредитів).

Логічні знання

Доктор філософії Студент повинен продемонструвати знання з логіки, прийнявши PHIL5577 Введення в символічну логіку з оцінкою “B” або краще, або досягти 80% або краще на логіці експертизи, або показуючи докази порівнянних попередніх курсових робіт.

Знання мови

Ph.D. студенти повинні продемонструвати володіння двома з наступних іноземних мов: латинською, грецькою, французькою або німецькою, отримавши оцінку “B” або краще на мовному курсі (два семестри на рівні початкового коледжу або один семестр на проміжному рівні) на рівні коледжу, або в 12-тижневому літньому мовному класі для аспірантів в Бостонському коледжі), або шляхом проходження власного мовного іспиту. Вони можуть проходити мовні курси в Бостонському коледжі за зниженим курсом навчання, або протягом навчального року, або протягом літа.

Попередній комплексний іспит

Ph.D. Очікується, що студенти пройдуть цей іспит наприкінці першого року навчання в програмі, щоб мати право вчитися в наступному році.

Докторська комплексна експертиза

Цей іспит, який повинен бути прийнятий на четвертому курсі (третій рік для студентів, які вже мали ступінь магістра при вступі до програми), складається з двох частин: 1. Кваліфікаційна стаття, 2. Дисертаційна пропозиція.

Дисертація

Доктор філософії Очікується, що студент заповнить дисертацію, яка втілює оригінальні та незалежні дослідження та демонструє передові наукові досягнення. Дослідження повинно бути проведено, а дисертація написана під керівництвом факультету вищої освіти з кафедри філософії. Після перевірки керівником і другим читачем, дисертація захищається у публічному усній іспиті.

Термін

Всі вимоги до докторантури повинні бути завершені протягом восьми років поспіль з початку докторантури. Розширення, що перевищує цю межу, можуть бути зроблені лише за рекомендацією департаменту та затвердження декана Вищої школи мистецтв і наук.

Фінансова допомога

Відділ фінансування

Докторанти зазвичай отримують фінансову допомогу у формі наукових асистентів. Ці нагороди включають в себе конкурсну стипендію та стипендію на повне навчання для всіх курсів, пов'язаних з програмою. Студенти-докторанти, як правило, служать викладачами після першого року навчання. Фінансування відновлюється на строк до п'яти років залежно від задовільного прогресу до завершення ступеня.

Ph.D. Очікується, що кандидати пройдуть ступінь на повний робочий день і підтримуватимуть задовільний прогрес у досягненні вимог до ступеня.

Федеральна фінансова допомога

Аспіранти можуть подати заяву на отримання федеральної фінансової допомоги за допомогою FAFSA. Кредити, які можуть бути доступні для аспірантів, є Федеральним прямим кредитом Стаффорда та кредитом Перкінса, заснованим на прийнятності. Якщо потрібні додаткові кошти, студент може подати заяву на отримання кредиту "Град плюс".

Управління спонсорованими програмами

Управління спонсорованих програм (OSP) допомагає викладачам і аспірантам у пошуку джерел зовнішнього фінансування для своїх проектів і надає консультації у розробці пропозицій. OSP підтримує довідкову бібліотеку публікацій як з державного, так і з приватного секторів з переліком джерел фінансування для спонсорованих проектів. В недавньому минулому аспіранти отримали підтримку від дослідників відомих агентств, корпорацій і організацій, таких як комісія Фулбрайта, Фонд Гуггенхайма, Національний науковий фонд, Американська асоціація політичних наук, Американське хімічне товариство і Американська асоціація університетів. Жінки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... Детальніше

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. Згорнути