PhD в англійській мові

Загальні відомості

Опис програми

Програма докторських студій з англійської лінгвістики розвиває знання студентів про лінгвістичні дисципліни та готує їх до самостійної дослідницької діяльності, особливо у галузі функціонального синтаксису, прагматики, соціолінгвістики, стилістики та перекладознавства. Студенти знайомиться з методами лінгвістичного дослідження, які потім застосовують при підготовці докторської дисертації.

Випускник призначення

Випускники програми докторських студій з англійської лінгвістики знаходять роботу на посадах у галузі гуманітарних наук, які вимагають від власника використання незалежного критичного мислення та вміння демонструвати знання широкого кола мовних та соціокультурних предметів. Вони зайняті в якості дослідників, викладачів університетів, редакторів, перекладачів, а також на керівних посадах в організаціях, що працюють в галузі гуманітарних наук.

Варіанти вивчення

Однопредметні дослідження

Курс не встановлено

Однопредметні дослідження зі спеціалізацією

Курс не встановлено

Вимоги до прийому

Не потрібно особисто приходити до Брно, щоб скласти вступний іспит. Результат процесу прийому залежить від якості наданих вами документів. Вони будуть оцінені приймальною комісією, і ви отримаєте сповіщення про результати електронною поштою.

Умови прийому

Рекомендується перед тим, як надсилати заявку, обрати і звернутися до свого керівника. Для отримання додаткової інформації натисніть тут .

 1. Подання електронної заявки в інформаційній системі університету імені Масарика.
 2. Подання трьох рекомендаційних листів.
 3. Подання копії дипломної роботи претендентів (англійською мовою). Якщо такої інформації немає, резюме дисертації на англійській мові має бути надано разом із мінімальним зразком двадцяти сторінок академічної чи наукової писемності заявника англійською мовою. Випускникам Університету Масарика не потрібно подавати копію, оскільки їх тези доступні до Комітету з докторантури через інформаційну систему університету імені Масарика.
 4. Подання стенограми університетських / коледжів, яка повинна містити:
  • Дати, в яких ви відвідували установу.
  • Назви курсів та іспитів, які ви закінчили, та отримані бали.
 5. Подача дослідницької пропозиції до докторської дисертації (англійською мовою).
 6. Подання заяви про мотивацію на здобуття наукового ступеня доктора англійської мови в Університеті Масарика (англійською мовою).
 7. Подача академічного біографічного матеріалу (англійською мовою).
 8. Продемонструйте навички володіння англійською мовою на рівні С2 Єдиної європейської системи орієнтирів для мови, подавши один із наступних сертифікатів (не більше одного року на момент подання заявки):
  • IELTS Академічна оцінка 8,0 або вище.
  • Свідоцтво про володіння англійською мовою в Кембриджі з позначкою A або B.
  • TOEFL iBT бал 110 або вище.
  • Випускникам коледжів або університетів, які знаходяться в англомовних країнах (наприклад, Великобританії, Ірландії, Канаді, США, Австралії, Новій Зеландії та англомовних країнах Карибського басейну, Африки та Азії), не потрібно подавати тестові оцінки.
 9. Отримайте позитивну рекомендацію з докторських досліджень з англійської мови, яка базується на комплексній оцінці матеріалів, викладених у пунктах вище.
 10. Крім того, всі претенденти з іноземними ступенями (крім зазначених нижче) повинні подати ступінь магістра для офіційного визнання Міністерством освіти, молоді та спорту Чехії. Оскільки цей процес ("нострифікація") може тривати кілька місяців, заявникам рекомендується подавати цю документацію одночасно зі своєю заявою. Абітурієнтам без цього офіційного визнання забороняється вступати до університету. Детальні інструкції можна знайти тут .
 • Власників ступенів університетів, розташованих у країнах, з якими Чеська Республіка має договір про двостороннє визнання наукових ступенів та звань (нині: Німеччина, Угорщина, Польща та Словенія), дивіться тут .
 • Власники наукових ступенів в університетах, розташованих у Словаччині, повинні дотримуватися інструкцій, викладених тут .
Застосування

Створіть тут свою заявку.

Терміни подання заявки

1 січня - 30 квітня для зарахування на осінній семестр.
1 липня - 31 жовтня для зарахування до весняного семестру.

Документи, викладені вище в Умовах прийому, повинні бути надані в цифровій формі та додані до онлайн-заявки до 30 квітня або 31 жовтня .

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The Faculty of Arts is one of the four founding Masaryk University faculties. From the very beginning, the faculty has focused on developing both traditional humanities-oriented disciplines (i.e. hist ... Детальніше

The Faculty of Arts is one of the four founding Masaryk University faculties. From the very beginning, the faculty has focused on developing both traditional humanities-oriented disciplines (i.e. history, philosophy, classical philology and Slavonic, Germanic and Romance philologies) as well as areas comprising new directions in university instruction and research, e.g. sociology, psychology, art history, and musicology. Згорнути