PhD в галузі фінансів

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

The Кандидат в галузі фінансів надає студентам можливість спеціалізуватися в галузі фінансів і банківської справи, пропонуючи випускник курсів і дисертації в докторського ступеня. Програма призначена для забезпечення міцної основи у фінансовій теорії, а також застосованих фінансових економетрики навичок.

У співпраці з призначеним радником в студенти можуть спеціалізуватися в конкретних галузях, як фінанси, включаючи банківський сектор через програми елективних курсів і дисертаційних досліджень. Перспективні студенти повинні мати сильне академічну освіту в кількісних методів. Інтернет магістерська програма Виконавчий у банківській та фінансовій Департаменту банківської справи та фінансів До послуг гостей повністю розроблену програму для професіоналів, які має намір отримати їх диплом про вищу освіту в Інтернеті, і в той же час будувати свою кар'єру. Інтернет магістерська програма Виконавчий оснащує своїх студентів з сучасними знаннями для завивки разом з світових фінансових і банківських змін. Програма підготовлена ​​для зайнятих професіоналів по всьому світу, тому всі навчальні матеріали та підручники зручно доставлені їм через Інтернет. Програма забезпечує шановних ступінь через Он-лайн Виконавчого Masters Програми в області банківської справи та фінансів, який, як вимогливий і нагородження, як наш традиційний на кампусі MS в галузі банківської справи та фінансів програмою. Також програма є настільки ж ефективним, як і задоволення від традиційної на кампусі програми, як він зосереджений на окремих студентів.

Вимоги до вступників

Кандидати, як очікується, щоб задовольнити загальні вимоги прийому Інституту. Претенденти на участь у програмі доктора філософії повинні мати ступінь магістра з більшим, ніж CGPA 3/4.

Факультет Наукові інтереси

Державні фінанси, економічного розвитку, оподаткування, оцінка інвестицій, проектне фінансування та аналізу ризиків, мікро- та малого бізнесу Фінанси, фінансова лібералізація, фінансові кризи та реструктуризація, Банки Структура і характеристики, соціальний капітал, дивідендну політику, угоди по розміщенню акцій, структури капіталу, ринки, що розвиваються Фінанси, корпоративне управління, Міжнародна економіка, теорії міжнародної торгівлі і політики, міжнародних фінансів, курсові, Економіка Політика та режимів, економетрика і зростання моделі, мікроекономічної теорії і політики, структура-поведінка та ефективність в банківській фінансової системи та економічного зростання, управління та Питання власності в банківській сфері, банківські кризи і банківські Невдачі, рентабельність у банківській сфері, рівень достатності капіталу в банківській сфері, нагляд і регулювання, стратегії маркетингу в фінансових послуг, банківської справи в ЄС, фінансового маркетингу, валютного союзу.

Останнє оновлення Жов 2015

Про навчальний заклад

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... Детальніше

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. Згорнути
Турецька Республіка Північного Кіпру , Фамагуста + 1 Більше Менше