Огляд

Всі академічні відділи в Школі соціальних наук запрошують кандидатські дисертації.

Напрями досліджень лише широко показові, і наші співробітники приділяють велику увагу творчим та інноваційним підходам до питань, чи є вони новими або знайомими - і до інтелектуального аналізу, як встановленого, так і прориву.

Теми, які ми контролюємо, включають наступні напрямки:

 • Розвиток досліджень
 • Мирні дослідження
 • Психологія
 • Соціологія і кримінологія
 • Соціальна робота та соціальна допомога

Виконання PhD є захоплюючою можливістю, але також може бути досить складною, оскільки є багато етапів, щоб подумати, включаючи застосування, прибуття, допуск, очікування і прогресію, щоб назвати лише кілька. У Школі соціальних наук ми вважаємо важливим, що, хоча наші студенти-дослідники працюють над окремими проектами, вони не працюють в ізоляції. Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для навчання, розвитку навичок, регулярних сесій нагляду та постійної підтримки з боку колег.

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі за соціальні науки у рейтингах вищих навчальних закладів World 2019 Times.

Вимоги до вступу

За ступінь доктора філософії

 • Ступінь бакалавра першого або другого класу затвердженого університету або установи
 • Вища освіта в університеті чи інституції
 • Винятково кандидати з нижчими, ніж вище, але з досвідом і підготовкою як відповідна підготовка

Кандидати на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук тепер реєструються безпосередньо на премії доктора філософії.

За ступінь магістра філософії

 • Ступінь бакалавра в затвердженому університеті або навчальному закладі
 • Професійна кваліфікація затверджена підкомітетом факультету досліджень післядипломної освіти та відповідним загальноосвітнім та професійним навчанням
 • Винятково кандидати з меншим, ніж вище, але здатними надати задовільні докази, що отримали адекватний рівень знань, можуть бути прийняті підкомітетом післядипломної підготовки фахівців.

Якщо ви хотіли б обговорити будь-який аспект навчання на докторантуру або вашу наукову пропозицію, будь ласка, зв'яжіться з:

Доктор Клер Беккет

 • 01274 233521
 • c.beckett@bradford.ac.uk

Англійська мова вимоги

Кандидати, які не володіють англійською мовою як перша мова, повинні отримати принаймні 6,5 балів у своїх оцінках IELTS або мати ступінь, в якій мовою навчання є англійська.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Ступінь досліджень дає вам можливість визначити власне поле дослідження. Ваш керівник (и) допоможе сформулювати вашу тему дослідження і забезпечить, щоб ви вчасно завершили дослідження. Дослідницькі проекти є майже за визначенням унікальними. Нелегко описати типовий проект. Тим не менш, деякі загальні риси застосовуються до всіх.

Щоб підтвердити прогрес у вашій докторській дисертації, рекомендація повинна бути зроблена Панеллю прогресії, запропонованою вашим керівником. Якщо ви все-таки вирішите подати заявку на MPhil, тоді ваша робота повинна бути завершена в наступному році.

Другий рік навчання у вашій докторантській програмі може бути прийнятий з фактичним збором даних. До кінця року має бути спроба провести початковий аналіз ваших результатів.

У третій рік ви можете провести детальне зіставлення та аналіз ваших результатів і організувати їх у логічну та переконливу тезу.

Під час четвертого курсу ваш керівник може підтвердити, що ви готові подати дисертацію на обстеження. Після подання, ваша дисертація буде прочитана двома екзаменаторами, і ви будете зобов'язані бути присутніми на усній іспиті, на якій ви повинні відповісти на запитання з вашої дисертації.

Вивчення та оцінка

Щоб підтвердити свій прогрес, необхідно внести рекомендацію до Комітету з досліджень факультету. Студент зобов'язаний скласти детальну документацію з графіком подальшої роботи до завершення та відвідати зустріч з прогресом. Це іноді називають прогресивною або перехідною комісією і є обов'язковою вимогою до університету.

Студенти будуть зобов'язані проходити цей процес між 12 і 13-місячним позначенням своєї реєстрації. Документи, необхідні для засідання, такі:

 • огляд трьох сторінок вашого дослідження, який відображає ваш прогрес на сьогоднішній день і піднімає все, про що ви особливо хотіли б отримати зворотній зв'язок;
 • основна частина вашої дисертації;
 • пропозиція дослідження;
 • планувальник тез.

Ці документи повинні бути подані за 14 днів до зустрічі.

Наступне засідання моніторингу може бути проведене в будь-який час після засідання Прогресії, якщо керівник вважає, що це необхідно. Це знову має форму комісії вчених, що розглядають письмові роботи, але кількість науковців і тип письмової роботи, яка буде розглянута, залежить від керівника. Часто третя зустріч моніторингу проводиться до кінця програми навчання і приймає форму огляду першого проекту дисертації або макету viva.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 3 інших курсів в University of Bradford »

Останнє оновлення Червень 26, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
3 - 4 Років
Денне навчання
Price
16,040 GBP
Домашні / студенти ЄС: £ 2,164 Міжнародні студенти: 16,040 фунтів стерлінгів
За розташуванням
За датою
End Date
Сер 2022
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Сер 2022