PhD (Школа соціальних наук)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Всі академічні відділи в Школі соціальних наук запрошують кандидатські дисертації.

Напрями досліджень лише широко показові, і наші співробітники приділяють велику увагу творчим та інноваційним підходам до питань, чи є вони новими або знайомими - і до інтелектуального аналізу, як встановленого, так і прориву.

Теми, які ми контролюємо, включають наступні напрямки:

 • Розвиток досліджень
 • Мирні дослідження
 • Психологія
 • Соціологія і кримінологія
 • Соціальна робота та соціальна допомога

Виконання PhD є захоплюючою можливістю, але також може бути досить складною, оскільки є багато етапів, щоб подумати, включаючи застосування, прибуття, допуск, очікування і прогресію, щоб назвати лише кілька. У Школі соціальних наук ми вважаємо важливим, що, хоча наші студенти-дослідники працюють над окремими проектами, вони не працюють в ізоляції. Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для навчання, розвитку навичок, регулярних сесій нагляду та постійної підтримки з боку колег.

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі за соціальні науки у рейтингах вищих навчальних закладів World 2019 Times.

Вимоги до вступу

За ступінь доктора філософії

 • Ступінь бакалавра першого або другого класу затвердженого університету або установи
 • Вища освіта в університеті чи інституції
 • Винятково кандидати з нижчими, ніж вище, але з досвідом і підготовкою як відповідна підготовка

Кандидати на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук тепер реєструються безпосередньо на премії доктора філософії.

За ступінь магістра філософії

 • Ступінь бакалавра в затвердженому університеті або навчальному закладі
 • Професійна кваліфікація затверджена підкомітетом факультету досліджень післядипломної освіти та відповідним загальноосвітнім та професійним навчанням
 • Винятково кандидати з меншим, ніж вище, але здатними надати задовільні докази, що отримали адекватний рівень знань, можуть бути прийняті підкомітетом післядипломної підготовки фахівців.

Якщо ви хотіли б обговорити будь-який аспект навчання на докторантуру або вашу наукову пропозицію, будь ласка, зв'яжіться з:

Доктор Клер Беккет
01274 233521
c.beckett@bradford.ac.uk

Англійська мова вимоги

Кандидати, які не володіють англійською мовою як перша мова, повинні отримати принаймні 6,5 балів у своїх оцінках IELTS або мати ступінь, в якій мовою навчання є англійська.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Ступінь досліджень дає вам можливість визначити власне поле дослідження. Ваш керівник (и) допоможе сформулювати вашу тему дослідження і забезпечить, щоб ви вчасно завершили дослідження. Дослідницькі проекти є майже за визначенням унікальними. Нелегко описати типовий проект. Тим не менш, деякі загальні риси застосовуються до всіх.

Щоб підтвердити прогрес у вашій докторській дисертації, рекомендація повинна бути зроблена Панеллю прогресії, запропонованою вашим керівником. Якщо ви все-таки вирішите подати заявку на MPhil, тоді ваша робота повинна бути завершена в наступному році.

Другий рік навчання у вашій докторантській програмі може бути прийнятий з фактичним збором даних. До кінця року має бути спроба провести початковий аналіз ваших результатів.

На третьому курсі ви можете провести детальний аналіз та аналіз своїх результатів та організувати їх до логічної та переконливої тези.

Під час четвертого курсу ваш керівник може підтвердити, що ви готові подати дисертацію на обстеження. Після подання, ваша дисертація буде прочитана двома екзаменаторами, і ви будете зобов'язані бути присутніми на усній іспиті, на якій ви повинні відповісти на запитання з вашої дисертації.

Вивчення та оцінка

Щоб підтвердити свій прогрес, необхідно внести рекомендацію до Комітету з досліджень факультету. Студент зобов'язаний скласти детальну документацію з графіком подальшої роботи до завершення та відвідати зустріч з прогресом. Це іноді називають прогресивною або перехідною комісією і є обов'язковою вимогою до університету.

Студенти будуть зобов'язані проходити цей процес між 12 і 13-місячним позначенням своєї реєстрації. Документи, необхідні для засідання, такі:

 • огляд трьох сторінок вашого дослідження, який відображає ваш прогрес на сьогоднішній день і піднімає все, про що ви особливо хотіли б отримати зворотній зв'язок;
 • основна частина вашої дисертації;
 • пропозиція дослідження;
 • планувальник тез.

Ці документи повинні бути подані за 14 днів до зустрічі.

Подальша нарада з моніторингу може бути проведена в будь-який час після засідання прогресу, якщо керівник вважає за необхідне. Це знову набуде форми групи наукових праць, що розглядають письмові роботи, але кількість науковців та тип письмових робіт, які будуть розглянуті, вирішують керівнику. Часто третя зустріч з моніторингу проводиться наприкінці програми дослідження і має форму огляду першого проекту дисертації або макету.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути