PhD (школа менеджменту)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Наша програма PhD пропонує як повний робочий день, так і неповний робочий день дослідницькі можливості в різних бізнес-і управлінських предметних областях.

Ви проводитимете дослідження під наглядом нашого міжнародного, досвідченого і дуже відданого факультету. На додаток до того, що ви опікуєтеся двома добре відомими дослідниками, ви візьмете участь у науково-дослідній підготовці, яка надасть вам знання та навички для розробки та проведення ретельного дослідження.

Ми заохочуємо і підтримуємо вас у підготовці та подачі робіт на академічні конференції та журнали. Ми також заохочуємо вас до викладацької діяльності, яка дає вам можливість отримати цінний досвід викладання вищої освіти та підготувати вас до ринку праці.

Після завершення ви станете незалежним дослідником з можливістю здійснювати різноманітні можливості для кар'єрного росту в наукових колах, дослідницьких установах або управлінських консультаціях.

90% наших випускників зайняли посади у Великобританії / міжнародних навчальних та науково-дослідних установах або організаціях, заснованих на консультаціях, після закінчення кандидатської дисертації.

Професійна акредитація

Ми пишаємося тим, що в елітній групі бізнес-шкіл проведемо потрійну акредитацію Equis, AMBA та AACSB, яку часто називають "Triple Crown".

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі для бізнесу та економіки у рейтингах вищих навчальних закладів світу 2019 року.

Вимоги до вступу

Всі кандидати повинні відповідати одному з наступних умов:

 • Хороша відзнака ступінь бакалавра Великобританії (відзнаки першого чи вищого другого класу) або еквівалентні кваліфікації.
 • Ступінь магістра з менеджменту або суміжних предметів із середньою оцінкою 60% або еквівалент.
 • Професійна кваліфікація або ступінь стандарт, отриманий іспитом

Англійська мова вимоги

Всі кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні відповідати одному з наших вимог до англійської мови, вказаних нижче:

 • IELTS: мінімальна оцінка 6,5, без підтесту менше 6,5.
 • Інтернет-тест TOEFL: загальний результат тесту 94 (мінімальна кількість балів застосовується до кожного субтесту)

Зверніть увагу на те, що оцінка тестування на англійській мові має лише два роки. Якщо у вас немає тестової оцінки англійської мови, будь ласка, вкажіть дату, коли ви будете приймати тест з англійської мови у вашій заявці.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Кандидати на здобуття ступеня доктора філософії здійснюють незалежні дослідження у формі кандидатської дисертації, яка відповідає результатам навчання.

Перший рік: етап підготовки дослідників

Протягом першого року (або перших двох років для студентів-заочників) всі аспіранти здійснюють навчальні модулі Методи досліджень як основу свого розвитку як професійного дослідника. Навчання має на меті допомогти вам розробити свої дослідження, як концептуально, так і оперативно, і ефективно управляти своїм проектом.

Всі студенти вивчають ці модулі в блоці навчальних тижнів.

Другий / третій рік: етап дослідницького проекту

З другого року (або третього року, якщо ви працюєте за сумісництвом) ви зосередитесь на своєму дослідницькому проекті. Зазвичай це стосується:

 • Проведення огляду літератури.
 • Розробка інструментів дослідження.
 • Проведення польових робіт та збору даних.
 • Аналіз даних.
 • Інтерпретація результатів.

У ваш другий рік (або третій рік, якщо ви працюєте неповний робочий день), вам також потрібно пройти офіційну перевірку прогресу, і це вимагає від вас подати звіт про хід виконання і представити повністю розроблену пропозицію дослідження до панелі огляду. Після рецензування буде підтверджена Ваша реєстрація до ступеня PhD (або Ви перейдете до програми MPhil, якщо Ваш прогрес не буде задовільним).

Заключний рік: етап написання

Ви переходите до написання сцени в останній рік. Усі студенти-дослідники повинні прагнути подати дисертацію протягом мінімального періоду реєстрації (4 роки для денної форми навчання та 6 років для заочної форми навчання). На цьому етапі залучені завдання:

 • Підготовка остаточної версії вашої дипломної роботи.
 • Представляючи свою тезу.
 • Захистивши свою дипломну роботу усному іспиті.

Вивчення та оцінка

Модулі навчання складаються з:

 • Лекції
 • Обговорення
 • Групові вправи
 • Проекти класу
 • Інші онлайн-режими (WRDTP) та режими особистої доставки

Стратегії оцінювання включають окремі статті, індивідуальні проекти та рефлексивні есе.

Розробку докторської дисертації будуть керувати два керівники, а оцінка включає Viva Voce.

Кар'єрна підтримка

Школа менеджменту підтримує студентів у програмі PhD різними способами; ті, що знаходяться на території кампуса, можуть відвідувати семінари, але здебільшого підтримка докторантів здійснюється через індивідуальне керівництво - також є можливості для навчання та розвитку, включені до нашої унікальної та гнучкої рамки післядипломного дослідження.

Учасники програми PhD в основному шукають посаду в наукових колах і тому кар'єра і академічний персонал можуть надавати керівництво. Для тих, хто може розраховувати на розвиток кар'єри в комерційному світі, яку можуть підтримувати тренери з кар'єри, студенти часто шукають можливість розвивати свою кар'єру на посадах консультацій та досліджень.

Кар'єрні перспективи

Під час навчання на факультеті менеджменту та права ви отримаєте можливість взяти участь у нашій відмінній програмі підвищення кар'єри протягом усього курсу. Програма розроблена таким чином, щоб забезпечити вас необхідними навичками та атестатами випускників, щоб вони могли бути готовими до роботи при пошуку роботи з провідними інноваційними організаціями. Програма підвищення кар'єри (PDF, 2,8 МБ) пропонує вам отримати сертифікати в:

 • Європейське водійське посвідчення водія (ECDL) - орієнтир цифрової грамотності.
 • Sage 50 Бухгалтерський облік та Sage 50 Оплата праці - навчання, яке дозволить вам розвинути провідні навички програмного забезпечення для бухгалтерського обліку та оплати праці.
 • Професійні сертифікати менеджера проектів - надають перевагу при прагненні стати сертифікованим менеджером проекту.
 • Великий аналіз даних та навички звітності - використання програмного забезпечення та послуг (SAS), що призведе до сертифікації.

Крім того, програма також включатиме заходи, спрямовані на популяризацію колективної роботи, довіру, спілкування та багато інших навичок, яких прагне роботодавці.

Розробка портфоліо сертифікатів про безперервний професійний розвиток (CPD) продемонструє роботодавцям, що ви не тільки амбіційні, але й несете відповідальність за власний професійний розвиток.

Підтримка навчання

Школа підтримує аспірантів різними способами. Найголовніше, підтримка студентів здійснюється через індивідуальне керівництво.

Послуга «Ефективне навчання» - це спеціалізована установа на факультеті менеджменту та права, яка допомагає нашим студентам максимізувати своє академічне навчання, а також допомагає студентам за кордоном, швидко адаптуватися до вимог освіти Великобританії.

Дослідження

Науково-активний персонал здійснює провідні світові дослідження з питань управління та організаційних питань.

У рамці оцінки досліджень 2014 року, 65% наших досліджень були визнані міжнародно визнаними або світовими лідерами з точки зору оригінальності, значимості та строгості. Майже 90% наших досліджень продемонстрували значний вплив на ділову практику та політику.

Ми сприяємо міждисциплінарним дослідженням і співпрацюємо в тематичних дослідницьких центрах, співпрацюючи з колегами по всьому світу. В даний час у нас є чотири дослідницькі центри:

 • Бухгалтерський облік, фінанси та економіка (AFE)
 • Люди, організація та підприємництво
 • Логістика, ланцюжок постачання та технології (LogiST)
 • Міжнародний бізнес, маркетинг і брендинг (IBMB)
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути