PhDosvita.com

PhD Bengaluru - PhD програм PhD Bengaluru, Bengaluru

Бангалор Індія 'ов третє найбільше густонаселений місто і швидко розвиваються в "міста світу " з усіх сторін: культурно, економічно, соціально і академічно. Кандидати завершення кандидат в Бангалорі роблять великі інвестиції в свої академічні заслуги і їх професійне майбутнє.

Бангалор є домом для багатьох Індії 'кращих університетів і дослідницьких інститутів. У той же час, кандидати переслідують свої кандидат в Бангалорі можете насолоджуватися помірним кліматом і всіх визначних пам'яток міста може запропонувати. Кандидати завершення їх кандидат в Бангалорі отримають вигоду з величезної професійної мережі під час роботи над докторською ступеня, яка включає в себе великі дослідження, що ведуть до дисертації з обраної спеціальності.

Розглянемо завершення кандидат в Бангалорі, особливо, якщо ви зацікавлені в одній з міських 'и основних галузях промисловості: біотехнології, телекомунікацій, аерокосмічній, оборонної, програмного забезпечення та ІТ.Натисніть нижче, щоб дізнатися більше про можливості для завершення кандидат в Бангалорі, вже сьогодні!

знайдених результатів Filter

Кандидат програми в галузі управління

Institute Of Finance And International Management (IFIM)
Кампус Денне навчання Липень 2020 Індія Bengaluru

Чи не Vide Повідомлення №: ВТУ / АСА / 2006-07 / 2538 від 12 липня 2006 року IFIM Бізнес-школа), було дозволено в Visvesvaraya технологічний університет (ВТУ), Белгаум запропонувати програму Ph.D в галузі управління. Таким чином, IFIM Бізнес-школа має унікальний честь бути одним з небагатьох автономних інститутів в країні буде такого визнання університетом.

співробітник програми в галузі управління (FPM) - ABPM

Indian Institute of Plantation Management
Кампус Денне навчання 4 років Липень 2020 Індія Bengaluru

FPM-ABPM є повний робочий день житлових, докторська програма, яка готує перспективних вчених, щоб стати висококваліфікованими та інноваційні дослідників і викладачів в різних аспектах управління, які стосуються плантації і пов'язаних агробізнесу та сировинних секторів.