PHDSTUDIES

Програми Інновації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор наук представляє найвищий рівень академічного досягнення, який може досягти будь-який учень. Ця програма призначена для того, щоб бути точкою вступу до роботи як академічного. Процес передбачає створення дисертації, роботи з експертом та три-чотири роки інтенсивних досліджень.

Що таке кандидат інновацій? Інновація - це універсальна сфера навчання, тому що саме ви досліджуєте свої особисті уподобання. Це підрозділ сфери бізнесу, зазвичай пов'язаний з маркетингом та рекламою. Студенти інноваційних досліджень розробляють нові стратегії, методи, а іноді і технології, які можуть бути впроваджені для розробки практики ведення бізнесу. Це ціле поле присвячене створенню передових концепцій, щоб зробити корпоративну діяльність більш ефективною, вигідною та успішною.

Під час заробляння доктора філософії в галузі інновацій студенти розробляють набір навичок, який буде корисний їм після їх закінчення. Ці навички включають керівництво та ділову адміністрацію, організаційне та операційне управління, а також чудові навички спілкування.

Під час вивчення докторських програм для вступу, розглянути питання про оплату та навчання. Вибір школи та програми визначатиме вартість реєстрації. Фактично, країна, в якій ви живете, також буде брати участь у визначенні вартості.

Існує багато різних кар'єрних можливостей з PhD в інноваціях. Цей тип ступеня традиційно використовується для того, щоб стати професором або дослідником коледжу, але можна ввести будь-який тип кар'єри, який ви віддаєте перевагу. Маючи кандидат в області інновацій, ви можете бути виконавчим, консультантом, фінансовим чи операційним аналітиком, підприємцем або керівником департаментів будь-якого бізнесу. У деяких випадках можна провести одну з цих позицій разом з професором чи дослідницькою кар'єрою.

Вирішіть, чи хочете ви вступити в місцеву, іноземну або онлайн-програму PhD. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Інновації Filter

кандидат підприємництва та інноваційності

University of Osijek Faculty of Economics
Хорватія, Осієк
PhD
Жовтень 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
хорватський
Навчання в університеті / на кампусі

Запуск міжнародного міжуніверситетської міждисциплінарної аспірантської (докторська) дослідження ПІДПРИЄМНИЦТВО І інноваційності стимулювалося необхідністю створення конкурент ...

Детальніше

FDV життя наукову програму PhD

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)
Франція, Париж
PhD
Вересень 2020
<
Денне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

З моменту створення КДО докторської школи в 2006 році, мети були зосереджені на науках про життя. Традиційно, студенти переслідували міждисциплінарних дослідницьких проектів в ...

Детальніше

Міжнародний ph.d. в управлінні - інноваційного, сталого розвитку та охорони здоров'я

Scuola Superiore Sant'Anna
Італія, Піза + 1 Більше
PhD
Жовтень 2020
<
Денне навчання
<
3 років
18 May 2015
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Міжнародна кандидат Менеджмент ділиться на два різних навчальних: "Інновації, стійкості і охорони здоров'я" і "Змінити і складність управління". ...

Детальніше

Кандидат технічних наук

SDS - The Sustainable Design School
Франція, Приємно
PhD
Вересень 2020
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Ви отримаєте освіту, щоб стати дизайнером стійких інновацій та розвинути необхідні навички для залучення творчості в багатопрофільній команді. ...

Детальніше