PHDSTUDIES

Програми Інновації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор наук представляє найвищий рівень академічного досягнення, який може досягти будь-який учень. Ця програма призначена для того, щоб бути точкою вступу до роботи як академічного. Процес передбачає створення дисертації, роботи з експертом та три-чотири роки інтенсивних досліджень.

Що таке кандидат інновацій? Інновація - це універсальна сфера навчання, тому що саме ви досліджуєте свої особисті уподобання. Це підрозділ сфери бізнесу, зазвичай пов'язаний з маркетингом та рекламою. Студенти інноваційних досліджень розробляють нові стратегії, методи, а іноді і технології, які можуть бути впроваджені для розробки практики ведення бізнесу. Це ціле поле присвячене створенню передових концепцій, щоб зробити корпоративну діяльність більш ефективною, вигідною та успішною.

Під час заробляння доктора філософії в галузі інновацій студенти розробляють набір навичок, який буде корисний їм після їх закінчення. Ці навички включають керівництво та ділову адміністрацію, організаційне та операційне управління, а також чудові навички спілкування.

Під час вивчення докторських програм для вступу, розглянути питання про оплату та навчання. Вибір школи та програми визначатиме вартість реєстрації. Фактично, країна, в якій ви живете, також буде брати участь у визначенні вартості.

Існує багато різних кар'єрних можливостей з PhD в інноваціях. Цей тип ступеня традиційно використовується для того, щоб стати професором або дослідником коледжу, але можна ввести будь-який тип кар'єри, який ви віддаєте перевагу. Маючи кандидат в області інновацій, ви можете бути виконавчим, консультантом, фінансовим чи операційним аналітиком, підприємцем або керівником департаментів будь-якого бізнесу. У деяких випадках можна провести одну з цих позицій разом з професором чи дослідницькою кар'єрою.

Вирішіть, чи хочете ви вступити в місцеву, іноземну або онлайн-програму PhD. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Інновації Filter

Кандидат технічних наук

SDS - The Sustainable Design School
PhD
<
Денна
<
3 років
французький
Кампус

У роки, присвячені його дослідженням, к.т.н. кандидат отримає високий рівень знань у точній галузі. Додана цінність його досліджень є найважливішою у галузі стійких інновацій, ...

Детальніше

кандидат підприємництва та інноваційності

University of Osijek Faculty of Economics
PhD
<
Денна
<
3 років
англійська
хорватський
Кампус

Запуск міжнародного міжуніверситетської міждисциплінарної аспірантської (докторська) дослідження ПІДПРИЄМНИЦТВО І інноваційності стимулювалося необхідністю створення конкурент ...

Детальніше