PHDSTUDIES

Інформаційний менеджмент Європа - Інформаційний менеджмент програми МВА Європа

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Технічні засоби, за допомогою яких обробляється інформація і етичні проблеми управління людьми утворюють два стовпи більшість програм управління інформацією. Студенти, які закінчили ці програми могли б очікувати більше можливостей в обраній ними професії.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Інформаційний менеджмент Європа - Візьміть Інформаційний менеджмент Європа. Отримати всі програми Інформаційний менеджмент та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Інформаційний менеджмент, Європа Filter

доктор філософії в галузі управління ІТ-ресурсами та управління змінами

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
PhD
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Онлайн

Кандидат в Управління ІТ-ресурсів та управління змінами є відділ навчання, що пов'язано з управлінням інформаційними технологіями, а також зміни, які відбуваються всередині ро ...

Детальніше

Інформація про кандидатських і управління знаннями

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
PhD
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Випускник докторантури в області інформаційних і управління знаннями є теоретично добре підготовлений професіонал здатний концептуального мислення. Він здатний аналізувати інф ...

Детальніше