PHDSTUDIES

Програми Інформаційний менеджмент, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Програма доктора філософії розширює ступінь попереднього навчання, пропонуючи додаткову освіту, яка може допомогти студенту стати експертом у своїй галузі. Програми зазвичай тривають від двох до п'яти років, щоб завершити. Студенти, які отримують докторську ступінь, можуть підготуватися з явними перевагами у гнучкості та пристосованості, коли вони готуються до виходу на світовий ринок.

Що таке кандидат в управлінні інформацією? Цей ступінь може допомогти студентам отримати глибоке розуміння технологій в організації та як працівники використовують їх. Студенти також можуть дізнатись про розробку та застосування інформаційних технологій та отримати здатність проводити дослідження та аналіз даних на різноманітних технологічних системах. Це може включати системи хмарних обчислень, мобільних систем, автоматизованих технологій та електронних транзакцій. Студенти, як правило, повинні навчати інших студентів.

Студенти можуть набувати цілий ряд навичок із цієї програми, які вони можуть застосувати в особистому та професійному житті. Вони можуть опанувати аналітичні, навички вирішення проблем та навички комунікації, щоб ефективно працювати з іншими людьми в різних середовищах.

Вартість докторанта в галузі управління інформацією змінюється. Це залежить від навчання університету та інших комісій та наявного фінансування. Очікувані студенти повинні вивчати різні університети, щоб знайти програму, яка відповідає їхнім цілям.

Кандидати з докторської дисертації в цій галузі можуть бути дуже затребувані через їх досвід у світі, що працює на технології. Випускники можуть продовжувати працювати в декількох різних професійних середовищах, які спираються на технологічні системи. Потенційні робочі місця включають роботу в якості аналітика даних, головного технолога, працівника служби інформації, менеджера з інформаційної безпеки або архітектора комп'ютерної системи. Деякі випускники стають дослідниками в науково-дослідних інститутах, бібліотекарях, вчених або науковцях.

Кандидат в галузі управління інформацією пропонується в коледжах та університетах по всьому світу. Для тих, хто віддає перевагу більшій гнучкості, доступні онлайн-варіанти. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Інформаційний менеджмент Filter

Кандидат інформаційних систем

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Вер 2020
англійська
Кампус

Докторська дисертація в галузі інформаційних систем

Детальніше

Доктор наук в галузі управління інформацією

University of Johannesburg
PhD
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Через докторську дисертацію, в якій кваліфікація, нарешті, досягає кульмінації, кваліфікаційний студент покаже свідоцтво незалежного і оригінальних наукових робіт. Теза буде я ...

Детальніше

доктор філософії в галузі управління ІТ-ресурсами та управління змінами

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
PhD
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Онлайн

Кандидат в Управління ІТ-ресурсів та управління змінами є відділ навчання, що пов'язано з управлінням інформаційними технологіями, а також зміни, які відбуваються всередині ро ...

Детальніше

Інформація про кандидатських і управління знаннями

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
PhD
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Випускник докторантури в області інформаційних і управління знаннями є теоретично добре підготовлений професіонал здатний концептуального мислення. Він здатний аналізувати інф ...

Детальніше