PHDSTUDIES

Заочне навчання Історія мистецтва Європа - Історія мистецтва програми МВА Європа

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Студенти в програмі історії мистецтва можуть дізнатися про художників, відомих творів і рухів протягом часу. Ці програми зазвичай вчать студентів про те, що впливає на уражену мистецтво, в тому числі політичних, культурних та соціальних питань, а також може допомогти студентам отримати загальні навички, необхідні для роботи в індустрії образотворчого мистецтва.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Заочне навчання Історія мистецтва Європа - Візьміть Історія мистецтва Європа. Отримати всі Заочне навчання Історія мистецтва програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Історія мистецтва, Європа, Заочне навчання Filter

DPhil (Ph.D.) в історії мистецтва

International Business School – Budapest
PhD 01 September 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Ми пропонуємо програму DPhil історії мистецтва англійською мовою, що призводить до ступеня, присудженої нашим британським партнером, Університет Buckingham. Програма вимагає о ...

Детальніше

Кандидат археології та історії мистецтв

Koc University - Istanbul Turkey
PhD Вересень 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Доктор філософії Програма з археології пропонує можливість для поглибленого вивчення в археології Туреччини (стародавньої Анатолії) і прилеглих областей. Студенти повинні бути ...

Детальніше

Наукові ступені (MPhil / PhD) в історії мистецтва та / або археології

SOAS University of London
PhD Вересень 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Хоча науково-дослідна ступінь повинна бути дуже корисною для особистості, вона також є серйозною, а іноді і напруженою справою. Відповідно до існуючої системи, докторанту, що ...

Детальніше