PhDosvita.com

Програми Історія мистецтва, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Історія мистецтв кандидат програма може розглядати широкий спектр областей, таких, як сучасне мистецтво, древніх близькосхідних мистецтва і критичної теорії. Кандидати проводять Історія мистецтв ступеня кандидата можуть вивчати широкий спектр мистецтва з усього світу та різних періодів часу, наприклад, американських індіанців мистецтва, 20-го століття європейське мистецтво, мистецтво Китаю, Японії, бароко, грецькою і на південь від Сахари .


Вимоги будуть відрізнятися в залежності від програми університету, однак більшість кандидатських дисертацій історії мистецтва, як правило, складаються з курсових робіт, іспитів, семінарів, навчання і досліджень. Деякі можуть також вимагає знання другої мови. Кандидати часто мають можливість проводити дослідження на міжнародному рівні. Дослідження приведуть до дисертації або дисертація, яку кандидати зазвичай повинні захищати перед групою експертів в даній області. Випускники проведення кандидатських дисертацій історії мистецтва часто йдуть на кар'єру в академічних інститутах, музеях і галереях по всьому світу.


Прокрутіть нижче варіантів і знайти Історія кандидат мистецтва програма, яка допоможе вам досягти ваших цілей!

3 Результати в Історія мистецтва Filter

Наукові ступені (MPhil / PhD) в історії мистецтва та / або археології

SOAS University of London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 років Вересень 2020 Великобританія Лондон + 1 більше

Хоча науково-дослідна ступінь повинна бути дуже корисною для особистості, вона також є серйозною, а іноді і напруженою справою. Відповідно до існуючої системи, докторанту, що працює на денній формі, є три роки, щоб виконати повний проект своєї дисертації, а потім ще один рік для написання (відомий як 3 1 ступінь). Ступінь наукових досліджень, як правило, здійснюються особами, які прагнуть стати професіоналами у галузі історії мистецтва та / або археології, будь то вчені, які здійснюють дослідження та викладають у університетах, або як куратори чи викладачі в музеях, бібліотеках чи архівах, або в будь-якій кількості інших суміжних областей, таких як академічне видавництво або навіть світ комерційного мистецтва. Як правило, добре мати певний досвід роботи поза університетом, перш ніж подавати докторську програму, наприклад, в якійсь ролі в музеї чи галереї.

Кандидат археології та історії мистецтв

Koc University - Istanbul Turkey
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Доктор філософії Програма з археології пропонує можливість для поглибленого вивчення в археології Туреччини (стародавньої Анатолії) і прилеглих областей. Студенти повинні бути зацікавлені

DPhil (Ph.D.) в історії мистецтва

International Business School – Budapest
Кампус Денне навчання 3 - 3 років Відкритий конкурс Угорщина Будапешт

Ми пропонуємо програму DPhil історії мистецтва англійською мовою, що призводить до ступеня, присудженої нашим британським партнером, Університет Buckingham. Програма вимагає оригінальний внесок в сукупність знань в тій чи іншій академічної або професійної дисципліни.