Filter
PhD
Італія Parma Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

PhD Parma - PhD програм PhD Parma, Parma

Кандидат є докторська ступінь, зокрема, називається "доктор філософії " ступеня. Це вводить в оману, тому що кандидат наук не обов'язково філософи (якщо вони не заробили їх ступінь з філософії!). Проте, доктор філософії одержувачі мають можливість займатися в уявних експериментах, міркувати про проблеми і вирішувати проблеми в витонченими способами.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Сир місто Італії - Парма відомий своєю архітектурою і багатою спадщиною. Це одні з найстаріших університетів Італії, як Університету Парми. Тому, хто зацікавлений в отриманні хорошої освіти в традиційному місці повинні жити в Пармі.

PhD Parma - Візьміть PhD Parma. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Parma
Тип навчання
Форма навчання
University of Parma

Доктор наук про продовольство ... [+]

Прийом 2019/2020

Список курсів - адміністративний головний офіс Парма

Еволюційна біологія та екологія (за погодженням з Університетом Феррари та Флоренції)Біотехнології та науки про життяФізикаБудівництво та архітектураПромислове будівництвоМатематика (за згодою Університету Моден і Реджо-Емілія і Університету Феррари)Молекулярна медицинаНеврологіяПсихологіяНаука і технології матеріалів (за згодою з CNR і Univ Кейптауна - Південна Африка)Хімічні наукиХарчова наукаФармакологіяНаук про ЗемлюФілолого-літературні, історико-філософські та мистецькі дослідженняТрансляційні медичні та хірургічні наукиВетеринарні наукиІнформаційні технології... [-]
Італія Parma
Жовтень 2019
італійський,англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою