PhDosvita.com

PhD Pavia - PhD програм PhD Pavia, Pavia

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Для тих, хто зацікавлений у вивченні в красивому місці з хорошою соціальної атмосфери Павії місцем для відвідування. Він має гарні університети і різні навчальні заклади. Деякі з кращих університетів Павії є університеті Павії і Università дельї Студи ді Павія.

PhD Pavia - Візьміть PhD Pavia. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Доцент кафедри обчислювальної математики

University of Pavia
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Італія Pavia

Кандидат наук в "Обчислювальної математики та рішеннях наук" спрямована на надання студентам випускників твердих навичок у галузі обчислювальної математики, обчислювальної фізики, наукової обчислювальної техніки, статистики, рішень наук, оптимізації, машинного навчання, а також міждисциплінарного розгляду прикладної математики, фізики та процесів прийняття рішень під невизначеність Програма дає твердий теоретичний та обчислювальний підґрунтя для досліджень високого рівня в університетах, міжнародних наукових установах та промисловості.