PHDSTUDIES

PhD Klosterneuburg - PhD програм PhD Klosterneuburg, Klosterneuburg

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Основна характеристика австрійської системи вищої освіти є чотирирічним курсом. Після завершення ступінь бакалавра, в університеті часто мають стипендії для тих студентів, які, можливо, захочете подальші дослідження в магістратуру і навіть до докторантури рівнях.

PhD Klosterneuburg - Візьміть PhD Klosterneuburg. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Повністю фінансуються посади кандидата наук з біології, інформатики, науки про дані та наукових обчислень, математики, нейронауки та фізики

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)
PhD
15 Вер 2021
<
Денна
<
5 років
08 Січ 2021
англійська
Кампус

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) шукає висококваліфікованих кандидатів зі ступенем бакалавра або магістра для подання заявки на здобуття наукового сту ...

Детальніше