PHDSTUDIES

Автоматизація Азія - Автоматизація програми МВА Азія

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Автоматизація відноситься до використання систем управління для роботи з різними типами устаткування. Студенти можуть вивчати, як працювати, ремонт, технічне обслуговування та усунення неполадок автоматизованого обладнання в різних областях, і більшість класів включають в себе практичні інструкції.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Автоматизація Азія - Візьміть Автоматизація Азія. Отримати всі програми Автоматизація та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Автоматизація, Азія Filter

Кандидат робототехніки та автономних систем

The Hong Kong University of Science and Technology
PhD
Вер 2021
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Робототехніка - це міждисциплінарна галузь техніки та науки, яка займається проектуванням, побудовою, експлуатацією та використанням роботів, а також комп’ютерними системами д ...

Детальніше