PHDSTUDIES

Автоматизація Гонконг - програми МВА Гонконг Автоматизація

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Автоматизація відноситься до комп'ютерним контролем різних продуктів машина. Кожна школа програма 's змінюється, але класи можуть включати в себе динаміку машини, аналіз виробничої, система опалення, основи комп'ютерної інтегровані виробництва і системи автоматизованого проектування. Інструкція часто відбувається як в класній кімнаті і лабораторний.

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Автоматизація Гонконг - Візьміть Автоматизація Гонконг. Усі програми Автоматизація та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Автоматизація, Гонконг Filter

Кандидат робототехніки та автономних систем

The Hong Kong University of Science and Technology
PhD
Вер 2021
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Робототехніка - це міждисциплінарна галузь техніки та науки, яка займається проектуванням, побудовою, експлуатацією та використанням роботів, а також комп’ютерними системами д ...

Детальніше