PHDSTUDIES

Програми Автоматизація, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Програма PhD спрямована на підвищення майстерності даного предмету. Особи, які отримали таку ступінь, завершили свою дисертацію на обраній ділянці навчання і використовували абсолютно оригінальні дослідження для цього.

Що таке кандидат в автоматизації? У цій програмі учасники можуть проводити свої дослідження в різних стимулюючих середовищах, включаючи сучасні лабораторії в таких галузях, як біоміметрія, біо-робототехніка, протезування та нанотехнології. Під час своїх досліджень учасники можуть розробляти інноваційні та оригінальні дослідження, які потім можуть деталізуватися в рецензованому та опублікованому документі або журналі. Особи можуть бути обладнані здатністю аналізувати, розглядати та вирішувати складні питання, оскільки вони стосуються розробки та розробки систем та компонентів для біомедичних застосувань.

Особи, які закінчили цю програму, можуть володіти низкою бажаних та міждисциплінарних навичок, включаючи, але не обмежуючись ними, здатність глибоко аналізувати різноманітні проблеми, стратегічні проблеми вирішення проблем та теоретичне розуміння складних проблем. Кожен з цих атрибутів може добре служити їм у подальших дослідженнях та житті.

Вартість докторантури залежить від багатьох чинників, включаючи розташування школи та програми. Особа повинна поговорити з консультантом про витрати перед поданням заявки.

Випускники цієї програми можуть мати успіх у ряді цікавих областей, включаючи дослідження та розробки, автомобільну, інженерну, біомедичну, фармацевтичну, виробництво медичного обладнання, енергетику та державну підтримку. Вони можуть продовжувати стати розробниками програмного забезпечення, інженерами-робототехніками, інженерами з продажу, операторами або електромеханічними техніками. У своїй обраній позиції люди можуть зосередити свою увагу на тому, щоб допомогти організаціям розробляти процеси та процедури для більш безпечної та спрощеної інженерії та виробництва. Вони можуть щоденно проводити дослідження та надавати докладні звіти інженерам.

Багато інститутів пропонують кандидатську дисертацію в автоматизації, але коли людина в кінцевому підсумку отримує свою ступінь, все залежить від місця розташування, бюджету та часових обмежень. Інтернет-курси пропонують більшу гнучкість, що робить їх зручним варіантом для тих, хто працює. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Автоматизація Filter

Кандидат робототехніки та автономних систем

The Hong Kong University of Science and Technology
PhD
Вер 2021
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Робототехніка - це міждисциплінарна галузь техніки та науки, яка займається проектуванням, побудовою, експлуатацією та використанням роботів, а також комп’ютерними системами д ...

Детальніше

доктор філософії програми в процесі, енергетики та автоматизації

University College of Southeast Norway
PhD
<
Денна
<
6 семестри
англійська
Кампус

Це кандидат відноситься до області технологічних процесів, екологічних технологій та технічної кібернетики, з відповідними додатками в межах області техніко-промислових і енер ...

Детальніше