PHDSTUDIES

Агрономія Азія - Агрономія програми МВА Азія

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Сільськогосподарська наука охоплює широку область тем, а навчання проходить у навчальних закладах по всьому світу. Перелік тем включає науку про продукти харчування, сільське господарство, лісові технології, агроекологію, ветеринарію, біологічну інженерію, технології дикої природи і рослинництво.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Агрономія Азія - Візьміть Агрономія Азія. Отримати всі програми Агрономія та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Агрономія, Азія Filter

Об'єднана аспірантура сільськогосподарських наук, Івате університет (Ph.D)

Hirosaki University
PhD
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

«Сполучені Вища школа сільськогосподарських наук, Івате університет. (PhD) »організований на базі три магістерських курсів (сільського господарство і сільське господарство і б ...

Детальніше