PHDSTUDIES

Агрономія Японія - програми МВА Японія Агрономія

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Студенти, які хочуть пов'язати своє подальше життя з фермерським господарством, можуть вибрати навчання на програмах по сільськогосподарській науці. Ця область охоплює широке коло тем, наприклад, продукти харчування, грунтознавство і догляд за тваринами.

Японія має один з найбільш високо інтегрованих систем вищої освіти в Азії. Лакують підхід до науки і технології високо цінується, отже, їх рівень освіти дуже структуровано від дитинства до первинної через вторинні до вищого. З 126 мільйонів людей, що живуть в Японії він має багату культурну середу. Великий Токіо область є найбільшою агломерації в світі, з більш ніж 30 мільйонами жителів.

Агрономія Японія - Візьміть Агрономія Японія . Усі програми Агрономія та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Агрономія, Японія Filter

Об'єднана аспірантура сільськогосподарських наук, Івате університет (Ph.D)

Hirosaki University
PhD
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

«Сполучені Вища школа сільськогосподарських наук, Івате університет. (PhD) »організований на базі три магістерських курсів (сільського господарство і сільське господарство і б ...

Детальніше